Тернопільськими “свободівцями” керуватиме родич водія-охоронця Тягнибока?

Сьогодні під час сесії тернопільський міський голова Сергій Надал оголосив про призначення Назара Редькви головою фракції ВО “Свoбoдa” y Тepнoпiльcькiй мicькiй paдi.

Зокрема, за інформацією сайту «Терен», він настільки непомітна фігура у політичному житті Тернополя, що його не помічали у лавах свободівців навіть під час Революції гідності.

Можливо, це пов’язане з тим, що пан Редьква один з тих, хто поповнив партійні лави найпізніше – приблизно у 2012 році і вже за три роки дослужився до обрання депутатом міської ради на місцевих виборах, що проходили у 2015 році. Але навіть ставши депутатом, Н. Редьква не відзначився жодною ініціативою чи правкою до рішення. Не говорячи вже про якісь самостійні проекти, корисні місту.

Можливо, його особливе становище у тернопільській «Свободі» зумовлено тим, що свого часу Назарій Редька декілька місяців обслуговував місцевий осередок ВО «Самопоміч» (очільник на всеукраїнському рівні мер Львова Андрій Садовий, в якого з львівськими свободівцями триває затяжний перманентний конфлікт), працюючи там юристом.

На даний час, Назарій Редьква особливих заслуг перед партією та містом не здобув і посада голови фракції може стати добрим містком для його подальших політичних подвигів.

До «відзнак» Н.Редькви можна віднести хіба те, що він спромігся влаштувати свою дружину на роботу в міську раду та є родичем водія-охоронця самого Тягнибока. Мабуть, саме на ці, та вище згадані якості зважало керівництво ВО «Свобода» при виборі нового очільника фракції. Хоча наразі це переливання з пустого в порожнє.

Коментарі вимкнені.