Бійці батальйону «Січ» за ніч знищили близько 10-ти окупантів

27 вересня бійці батальйону особливого призначення «Січ» повернулися із передової АТО до свого місця дислокації. Більше доби січовики допомагали бійцям Нацгвардії та батальйону «Київська Русь» обороняти блокпости на передовій поблизу Горлівки та Дебальцевого. Виконуючи бойове завдання, бійці «Січі» обороняли 4 блокпости, на кожному з яких відбулися сутички з ворогом.

Зокрема, бійці «Січі» на блокпості Д1 за ніч ліквідували близько 10-ти путінців. Вдалося знищити автівку із сімома терористами, які намагалися манівцями під’їхати до позиції українських військових. Також у зелених насадженнях поблизу блокпосту кулеметник «Січі» знищив диверсійну групу терористів, яка тричі за ніч намагалася проникнути на підконтрольну українським військовим територію.

«Бійці батальйону «Січ» виїхали на передову, аби допомогти нашим військовим у охороні підконтрольних нам територій. Про наступ зараз не йдеться, адже у нас так зване «перемир’я». Завдяки нашим бійцям багато хлопців, що перебувають вже близько місяця в зоні АТО, змогли нарешті нормально відпочити за останній час, бо заміна їхня не поспішає їхати.

За час несення служби ми потрапили три рази під артилерійський обстріл, а також двічі під стрілецький, адже наш блокпост був розташований всього за декілька кілометрів від території, яку досі контролюють сепаратисти. Довкола нас постійно рухалися ворожі розвідники та диверсійні групи, адже постійно спрацьовували розтяжки із сигнальними ракетами та гранатами. Але одну таку групу нам теж вдалося знищити. Саме наш кулеметник близько 4-ї години ранку помітив рух у «зеленці», після чого почав вести вогонь на ураження», – розповів командир 1-ї роти батальйону ОП «Січ» Богдан Павлик.

Також бійцям «Січі» на 27-му блокпості вдалося затримати так звану «гуманітарку» для сепаратистів, яку особи кавказької національности везли до Горлівки.

-1 thoughts on “Бійці батальйону «Січ» за ніч знищили близько 10-ти окупантів

  • 11:54 | 1.10.2014 о 11:54
    Permalink

    знову з області фантастики.скільки можна брехати людям

Коментарі вимкнені.