23 березня працівники Держрибагентства розпочнуть прибирання берегів водойм Тернопільщини

23 березня 2019 року о 10:00 працівниками Держрибагентства та Тернопільського рибоохоронного патруля буде здійснено прибирання берегів водойм Тернопільщини.

Дана акція присвячена Всесвітньому дню води. Адже чиста вода – запорука здорового життя! Від її якості залежить чисельність і популяція водних біоресурсів.

Також в рамках даних заходів буде проводитись очищення дна водойм від пластику та сміття. Тому запрошуємо підводних мисливців, водолазів, рибалок, громадськість та представників ЗМІ долучитись до нашої акції!

Для того, щоб визначити місця, де прибережні смуги водойм, найбільш забруднені сміттям, прохання до рибалок та усіх небайдужих  писати коментарі з фото та геолокаціями під відповідним постом на офіційній сторінці Держрибагентства у мережі Фейсбук. За результатом, усі місця будуть нанесені на карту та визначені ділянки для прибирання, про які напередодні буде повідомлено додатково.

Крім того, повідомити про місця, які необхідно прибрати, ви можете за номерами «гарячої лінії» Тернопільського рибоохоронного патруля: (097) 427-85-95 та (0352) 27-70-34.

Коментарі вимкнені.