Іспанський футболіст провів для дітей зі Зборова та Козови майстер-клас

unnamed

Майстер-клас для дітей зі Зборова та Козови провів екс-гравець ФК «Реал-Мадрид» Давид Аганзо. Зустріч відбулася в рамках реалізації на Тернопільщині соціального проекту, який має на меті максимально залучати дітей до занять фізичною культурою, а також передбачає розвиток спортивної інфраструктури в області.

Приїзд на Тернопільщину зірок іспанського футболу відбувся за сприяння «Фундації зірок світового футболу «Діти» у рамках проекту «Зірковий путівник». Майстер-класи для дітей Тернопільщини обіцяють зробити регулярними, а також передбачається, що юні футболісти зможуть відвідати Іспанію з навчальним візитом.

«Для нас головне, щоб діти, які займаються футболом, були задоволені і щасливі від того, що вони роблять. Має завжди бути конкуренція, бажання перемоги, та найголовніше те, що футбол виховує командний дух. Це те, що знадобиться їм у житті»,- зазначив генеральний секретар Асоціації футболістів Іспанії Хесус Барбаділла.

Разом з тим, важливо, щоб діти мали можливість тренуватися постійно, тому вже влітку у Зборові з’явиться новий спортивний майданчик. Його уже розпочали облаштовувати на території храму Різдва Пресвятої Богородиці. Підтримав ініціативу народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Тарас Юрик.

«Активність щодо розвитку спортивної інфраструктури на Тернопільщині спостерігалася ще років 10 тому, і зараз важливо цей процес відновити. Цього року у чотирьох районах області – Підгаєцькому, Козівському, Зборівському та Тернопільському – проводиться облаштування футбольних майданчиків зі штучним покриттям. У планах на наступний рік продовжити цей процес», – зазначив Тарас Юрик.

Коментарі вимкнені.