Міст для “Хогвартс-експреса”: поблизу Теребовлі розробили новий зимовий туристичний маршрут

До 120-річного віадука поблизу Теребовлі розробили новий зимовий туристичний маршрут. Чим не привід вирушити на Теребовлянщину та насолодитися білосніжними пейзажами з оглядового майданчику давнього мосту, старшого за Шотландський віадук у Гленфіннані, по якому в знаменитій книжці про Гаррі Поттера ходив “Хогвартс-експрес”.

Знаменитий Плебанівський віадук часто потрапляє до рейтингів найкрасивіших мостів України та світу. Цікавість до нього не вгасає навіть взимку, хоча дещо і знижується через погодні умови. Тепер пройти до цього шедевру архітектури, створеного італійськими інженерами в австрійський період української історії, можна за готовим туристичним маршрутом, який представив Туристично-інформаційний центр Теребовлі.

Також команда центру організувала толоку для очищення шляху від сміття, тож гуляти ним стало ще приємніше. Загалом, до дев’ятиаркового красеня-віадука довжиною 100 метрів проклали і велосипедні, і пішохідні маршрути, що лише розширює можливості для любителів активного туризму.

Щоб зробити селфі на тлі віадука та не оминути незабутні пейзажі з 30-метрової висоти мосту, краще піднятися до пішохідної зони. Із приводу екскурсійного супроводу варто звертатись до Туристично-інформаційного центру міста Теребовля, який знаходиться в Музею-майстерні. До речі, там зможете придбати сувенір-календар із зображеннями віадука.

У Теребовлі також варто відвідати замок XVII століття, точніше те, що від нього лишилось. А в кількох кілометрах від нього є ще одне, не менш цікаве, історичне місце – руїни Підгорянського монастиря або, як його називають, монастир отців Василіян. Можна відвідати і Микулинецькі мури замку, який не раз тримав оборону в гетьманські часи, чи пройтись до місцевого Палацу Потоцьких.

Для ночівлі краще обрати один із готелів Тернополя, до якого від Микулинців їхати хвилин 25 на авто. Зокрема, готель “Галичина” запропонує двомісний стандарт за 590 гривень. І радимо завчасно забронювати готелі в Тернополі.

Джерело: zruchno.travel 

Коментарі вимкнені.