На Тернопільщині через негоду підтопленні дороги. Хто винен?

Рясні дощі та зливи, які спостерігаються на Тернопільщині протягом останніх тижнів, призводять до короткочасних підтоплень автошляхів та виносу на проїзну частину гілля, каміння, намулу та сміття. Запобігти цьому допоможе належне водовідведення біля прилеглих до доріг домогосподарств та полів, кажуть у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.

  • ☝️ Задля поліпшення безпеки дорожнього руху під час складних погодних умов, просимо власників територій вздовж державних доріг перевірити справність існуючого водовідведення або організувати його за відсутності. Також нагадуємо — власники, користувачі, у тому числі орендарі меліорованих земель зобов’язані забезпечувати:

🔸належну експлуатацію відповідних меліоративних систем та об’єктів інженерної інфраструктури таких систем, окремо розташованих гідротехнічних споруд, а також вжиття заходів щодо запобігання їх пошкодженню;
🔸додержання технологічної цілісності функціонування меліоративних систем. (частина 1 статті 25 Закону України “Про меліорацію земель”).

ℹ️ Меліоративна система – технологічно цілісна інженерна інфраструктура, що включає в себе такі окремі об’єкти, як меліоративна мережа каналів, трубопроводів (зрошувальних, осушувальних, осушувально-зволожувальних, колекторно-дренажних) з гідротехнічними спорудами і насосними станціями, захисні дамби, спостережна мережа, дороги і споруди на них, взаємодію яких забезпечує управління водним, тепловим, повітряним і поживним режимом грунтів на меліорованих землях.

🤝Лише спільними зусиллями зможемо запобігти підтопленню доріг та збережемо безпеку для руху транспорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *