Сьогодні Тернопільщину відвідає лідер проросійської партії Олександр Соловйов. Розпочне з Почаївської Лаври

До Тернопільської області з агітацією приїде кандидат в президенти Олександр Соловйов, лідер проросійської партії “Розумна сила”.

Візит розпочнеться близько 10 год. ранку в Почаївській Лаврі, де буде зустріч із намісником. За наявною в мене інформацією від насельників Лаври, зустріч носитиме більш приватний характер. Проросійський політик, виходець з Донбасу, вочевидь, розраховує отримати підтримку зі сторони насельників монастиря та віруючих – прихожан УПЦ МП.

Під час візиту кандидата “місцевим тернопільськими гідом” у нього буде Надія Хоптян – дружина Валентина Хоптяна, шо очолював Тернопільську ОДА за часів Януковича, – розповідає депутат почаївської міської ради Тарас Паляниця.

Саме Надія Хоптян очолює обласну організацію партії “Розумна сила”.

  • Зі слів анонімного джерела зустріч з  регіоналами можлива також у Збаразькому замку, в кабаку Легенда. Опісля регіонівська місія помандрує до Файного міста, в обласний штаб, що знаходиться в ТРЦ “Марципан” на вул. Кривоноса, 2Б

За матеріалами видання Українська правда кістяком партії “Розумна сила” складають колишні міліціонери та прокурори східних регіонів України, які були звільнені з посад після втечі Януковича.

Основний медіа-ресурс – канал Медведчука NewsOne!

Декларується пацифізм, як метод закінчення українсько-російської війни на сході.

Партія проводить проросійську політику. Оголошені позаблоковість та багатовекторність у веденні зовнішньої політики виглядають як відвертий популізм. У травні 2018 року на суді Борис Герман, підозрюваний в замаху на вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка, заявив, що начебто співпрацював із українською контррозвідкою та виявляв російських агентів. За словами Германа, партія «Розумна Сила» фінансується приватним фондом Путіна. Це звинувачення стало приводом для проведення обшуків в офісах партії по всій Україні й допитів і затримань її керівників та очільників.

Сам Соловйов позиціонує себе як молодий український політик. Має чималий стаж служби у структурі МВС, також зокрема в кримінальній та податковій міліції. Переатестований.

Коментарі вимкнені.