Теребовля грандіозно відзначила День міста (фото)

День Теребовлі – як це було? По-перше, що можна сказати – це було круто та грандіозно. Такого “празника” в нашому місті ще не було.  Особисто мене здивувала підготовка теребовлянців до Дня міста – я побачив дуже багато людей у вишиванках. Ще здивувала адміністрація, яка дозволила перекрити рух автомобілів по дорозі, яка проходить біля православної церкви. На узбіччі дороги розкинулись прилавки з іграшками, народними промислами та різноманітним українським одягом, на мою думку, це було правильним рішенням, адже люди, які йшли до церкви повз прилавки були змушені щось придбати.
Не забуду сказати про те, що в парку відбувся маленький аукціон на якому “з молотка пішли” кілька картин, які були намальовані під час з`їзду художників пленеристів. Також на дійстві Івана Купала не обійшлось без конкурсів на найкращий вінок. Парубки і дівчата водили св`ятковий хоровод, і закликали решту молоді.

Ну і кульмінацією св`ята звичайно був виступ етно-рок фундації “ТаРута“, які запалили теребовлянців на повну, адже українській фолькльор в їх інтерпретації був чудовий. Деякими моментами мені здавалось, що я на рок концерті, або в нічному клубі – особисто мені такий фольк до душі. Хоча як все, знайдеться одна або двійко людей під впливом оковитої,  яким щось не подобається.

  Також день міста не зміг обійтись без св`яткового феєрверку, який кожен рік стає більш грандіозний і тривалий. Ну і як наше містечко не могло обійтись без дискотеки. Стилі музики були різні техно, поп, українська музика та трішки попси.

Більше фотографій тут

Теребовля

Коментарі вимкнені.