Прошу не ганьбити хлопців, а підтримувати! – Сергій Притула про гру збірної України

Тепер таково…
Дружно видихнули і заспокоїлись! Айріші сьогодні обіграли нас і на полі і на трибунах. Нас було багато і підтримували добре, але переспівати “зелених” сьогодні було нереально!
Щодо Збірної, то біс його знає, що трапилось… говорив з хлопцями і вчора і сьогодні перед матчем. Настрій був бойовий, трохи переживали, що суперник стане в “автобус” і буде сутужно в атаці. По факту, маємо 0:2 на табло і (логічну) нічию німців і поляків. З групи ми не виходимо. Але!
Це наша Збірна! Це наші хлопці! Це саме вони вперше вийшли на ЄВРО з групового турніру + плей оф! Так, ми хотіли більшого, але ми коло телевізорів і на трибунах, а вони на полі. Прошу не ганьбити хлопців, а підтримувати! Так, як це роблять вболівальники інших збірних по відношенню до своїх команд! Футбол – це не тільки перемоги, але й поразки! І на цьому життя не закінчується!!!
Сьогодні ми з Вами зробили одну хорошу справу: гарно провели Збірну на гру під готелем! Пропоную закріпити традицію в Марселі!
Дякую усім, хто підтримував Збірну! І дякую північним айрішам за чудову атмосферу на стадіоні і за приязність за його межами!

Сергій Притула

13445771_1042908542451954_5660415885534908164_n

Коментарі вимкнені.