Юлія Тимошенко – білий пацюк, а Янукович схожий на собаку або З якими тваринами асоціюються українські політики?

33 відсотки росіян вважають, що їхній президент Дмитро Медведєв схожий на ведмедя. 24 відсотки опитаних порівняли прем’єр­міністра Володимира Путіна з левом, а 10 відсотків – із вовком. Лідера комуністичної партії Геннадія Зюганова асоціюють: зі слоном – 12 відсотків, биком – стільки ж, кабаном – 9 відсотків. Керівник партії “Справедлива Росія” Сергій Миронов 7 відсоткам виборців нагадує кота, а 6 – собаку. Ліберала Володимира Жириновського 17 відсотків “назвали” мавпою.

Такі результати опитування 1600 росіян соціологічною службою “Левада­центр”. Ми запитали в наших читачів: з якими тваринами в них асоціюються українські політики?

Дмитро Табачник нагадує удава. Звивається постійно, і ніколи не попадається, хоча хвіст часто видно. І оченята в нього такі ж вузенькі й хижі. Віктор Янукович схожий на ведмедя. І ходою, і голова в нього така ж велика. І розмовляє так, ніби тягне “Хто­о­о спа­а­ав на моєму лі­і­іжку, хто­о­о їв мою ка­а­ашу”. Ще він такий же незграбний: то вінок на нього впаде, то двері перед ним зачиняться. Володимир Литвин схожий на барана. Як упреться, то хоч вішайся.
Дарина КИБКАЛО, 21 рік, системний адміністратор, Полтава

Яценюк – тхір. Милий звір, але нічого глобального зробити не в змозі. Янукович – баран, тільки жирний якийсь. Тимо­шенко – гадюка, бо підла. Азаров – пугач, бо ухкає, як він. Литвин – кіт. У нього хит­рий погляд. Всіх слухає, а потім робить по­ своєму. Симоненко – камбала, бо змінюється часто, причому кардинально: то плаский, то знову об’ємний.Віталій Кличко схожий на гібона, й інтелект приблизно на тому ж рівні.
Леонід КАЛІНІН, 28 років, спеціаліст з інформаційних технологій, Маріуполь Донецької обл.

Мені всі політики козлів нагадують. І толку від них, як із козла молока. Зате поламають дерева, поїдять капусту, позбивають виноград.
Віталій ХІМІЙЧУК, 21 рік, студент, Чернівці

Володимир Литвин схожий на молочне порося. Личко рожеве, підтягнуте, очі круг­ленькі, бігають туди­сюди.
Аліса Прокопенко, 25 років, Нікополь Дніпропетровської обл.

Україна давно нагадує альбом групи Pink Floyd із назвою Animals за 1977 рік. У ньому світ поділений на три категорії – свині, собаки та вівці. Останні – це люди, які працюють за мізерні зарплати й мовчать. Свині – це політики при владі. Вкрали все, що могли, і намагаються вкрасти ще. Собаки – це ті, які рвуться до корита. Усі наші політики – собаки й свині.
Микола ЛІСОВСЬКИЙ, 48 років, лікар­терапевт, Львів

Янукович схожий на собаку: йде туди, де краще годують. Тимошенко – тупа лисиця. Хитра, але толку з того мало, бо її завжди розкушують. Леонід ­Черновецький – це 100 відсотків лінивець. Як наковтається “коліс”, то ні говорити не може, ні думати.
Аріс КРУПСЬКИЙ, 23 роки, системний адміністратор, Київ

Юлія Тимошенко – білий пацюк із червоними очима. Ззовні милий і безневинний, але відомий своєю підступністю. Віктор Янукович – дикий кабан. Незграбний, брудний, кидається в різні боки, щоб іще чогось з’їсти.
Наталія ЙОВЕНКО, 23 роки, студентка, Київ

Юрій Луценко, коли нервує, ­випинає очі й червоніє. Тому я його асоціюю з раком. У Яценюка форма голови й риси обличчя нагадують лінивця. А всі ­політики поголовно – вихухолі.
Віктор ПАСТЕРНАК, 25 років, начальник відділу автоматизації страхового обліку в страховій групі “ТАС”, Київ

Віктор Янукович – це чупакабра, дивне створіння, яке загризає інших тварин, загнаних у кут. Юлія Тимошенко і Юрій Луценко є його жертвами. ­Сергій ­Тігіпко схожий на ­вовка, що вийшов на полювання, ­упіймав здобич і здався перед запахом “­м’яса”. Мороз та Симоненко – старі бобри, яким пора відпочити. Ганна Герман подібна до куниці, вичікує влучних моментів, щоб проявити себе. Арсеній Яценюк схожий на зайця. Молодий політик, який здалека кричить, але ще не набрався сміливості стати вожаком.
Володимир ЖЕРЕБ, 19 років, студент, Тернопіль

Ганна Герман – страус. ­Виглядає гордо, статно й зосереджена тільки на цьому. Її не вистачає на ваші проблеми. Віктор Ющенко – заєць­-добряк. Звір ненадійний, але добрий. Любить поміркувати і пофілософствувати в колі таких же зайців. Петро Порошенко – заможний ­бобер. Працездатний, частенько заходить на лісові ради, але його боброва гребля для нього завжди на першому місці. Юлія Тимошенко – лисиця.Олександр Мороз – ­хатній кіт. На відміну від пса, при зміні господаря ніколи не сумує за старим. Якщо, звичайно, з новим господарем миска повна. ­Віктор Янукович – шимпанзе. За наполег­ливості дресирувальника ­здібний у навчанні, але дикі звички ­невикорінні.
Денис ДАВИДОВ, 28 років, звукорежисер, Київ

Журнал “Країна”

 

Коментарі вимкнені.