Зекам дозволили брати відпустки з в’язниці

В Україні ув’язненим дозволили брати двотижневу відпустку. Відповідний наказ підписав міністр юстиції Олександр Лавринович, повідомляє Мін’юст.

У якості заохочення за сумлінну поведінку і ставлення до праці засудженим може бути надано дозвіл на виїзд до близьких родичів за межі виправного центру на святкові, неробочі та вихідні дні не більше одного разу на місяць, зазначають у відомстві.

Засуджені, які перебувають у колоніях мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання (тобто ті, хто сидит за дрібне хуліганство,крадіжки, шахрайство), матимуть право на щорічний виїзд за межі колонії тривалістю 14 календарних діб.

Засудженим жінкам, які мають дітей у будинках дитини при виправних колоніях, може бути дозволено короткочасний виїзд за межі колонії для влаштування дітей у родичів, опікунів або в дитячих будинках тривалістю не більше як 10 діб без урахування часу перебування в дорозі.

В’язням також дозволять поїхати додому за виняткових обставин, наприклад, на похорон родича або до дружини, яка народила дитину.

-1 thoughts on “Зекам дозволили брати відпустки з в’язниці

  • 00:52 | 21.12.2011 о 00:52
    Permalink

    Наконец-то!!! …и не нужно тут преподносить эту гуманность, как преступление – 100% с указанного уровня безопасности в подобные отпуска прожженных ЗЭКа не будет допущено, потому и угрозы нет в этом нет никакой. Да и стоит помнить, что за решеткой может оказаться любой (ая) – врядли люди задумываются про те переживания, что живут в душах при отсутствии возможности быть на похоронах близких?! А стоило бы!

Коментарі вимкнені.