Громадська організація Ольги Шахін на службі у посіпак Сергія Надала?

16 березня відбулось чергове засідання по гуртожитку за адресою Текстильна,2. Мав розглядатись позов за заявою так званої громадської організація “Оберіг” щодо позбавлення приватизації мешканців гуртожитку.   На це  засідання позивач Ольга Шахін знову не з’явилася. 

Такого театру абсурду правосуддя ще не бачило…На суді адвокат  позивача ГО «Оберіг» озвучив, що ознайомився з матеріалами справи за 30 хв. до початку слухання. Хоча, за логікою речей, мав би як ніхто орієнтуватись у власних претензіях.

А раз представник позивача справу не читав, то й говорити нема про що. Адвокат попросив суддю перенести слухання, аби ознайомитись із справою та підготуватись до «нападу».  Суддя задовольнив таку вимогу.

Погодьтесь, якщо людина налаштована судитись за свої права,  ще й до всього, виступає ініціатором позову, то як мінімум, мала б першою «лізти» на амбразуру: не попускати слухання та вивчити матеріали справи «на зубок».

Та ця ситуація від самого початку не мала логічного підґрунтя, тому мешканці гуртожитку вже й не дивуються таким «маневрам». Тільки одного не розуміють, чому цей цирк влаштували з їх житлом.

– Дивна ситуація, коли позивач звертається до суду, а сам не з’являється (говорить про минуле засідання ред..). Мені не зрозуміло, чому так відбувається і кому це на руку. І от сьогодні (16 березня ред..) ми дізнаємось, що судове засідання заплановане на 14:10, а  адвокат позивача ознайомлюється із справою в 13:30 того ж дня. Він заявив про це на суді.  Я не розумію, чому в такий  дивний спосіб позивач намагається відстояти свої права?,- каже мешканка гуртожитку Галина Цінкевич.

Цікаво і те, що жодного мешканця гуртожитку не долучили до справи в якості третьої сторони. Хоча претензії так зване ГО «Оберіг» виставляє саме їм. Наразі люди готують документи, щоб  отримати право голосу  та відстоювати права на приватизацію своїх маленьких помешкань.  А кімнатки дійсно маленькі. Тій же пані Галині блокують приватизацію кімнати  у 13,5 квадратні метри.

– У когось, перепрошую, вбиральня вдома більша, ніж моя кімната.  Тому дійсно не розумію, кого в цьому випадку «оберігає» однойменна ГО,- каже Цінкевич.

До речі, підтримати жителів гуртожитку на суд прийшли і депутати міськради Іван Сороколіт та Роман Навроцький. Останній, між іншим, обраний в раду по округу, де власне і розташований гуртожиток.

Роман Навроцький шокований, як громадська організація, будучи на службі у ділків-бізнесменів, не припиняє створювати проблеми людям.

– Те, що я вчора побачив –  не суд, а процес, спрямований проти жителів гуртожитку  Текстильна,2. Через подання якоїсь сумнівної громадської організації, людям забороняють приватизувати свої помешкання. Будьте певні, я постійно спілкуюся з жителями цього будинку і спільно ми будемо до останнього відстоювати  права людей на приватизацію,- каже Роман Навроцький.

Депутат запевнив, що люди, однозначно, мають законні підстави отримати житло. Тому всі, хто чинитиме супротив, незалежно від посад та регалій, стикнуться  з його конструктивною позицією. Сидіти склавши руки Навроцький не збирається, обіцяє супроводжувати людей на кожній сходинці до приватизації кімнат.

Тернополяни

Коментарі вимкнені.