Улюблені рок-хіти різних поколінь

Кожен з поціновувачів рок музики знайомий з вічними хітами минулого, проте не проти прослухати пісні сучасних виконавців, тим більш цей жанр постійно розвивається та може похизуватись зовсім різними мелодіями. Прослуховувати їх можна зі свого смартфону, але простіше робити це в режимі онлайн на зручному програвачі. Різноманітний мікс рок хітів постійно транслюється на OLD FASHIONED RADIO, саме там ви можете почути улюблені пісні та якісь новинки, а поки що пропоную познайомитись з самими видатними піснями, їх виконавцями та історією створення.

Музика для цілих поколінь

Всі, хто слухає рок, фанатіють від пісень Nirvana, а найбільш популярна їх пісня – Smells Like Teen Spirit стала гімном двадцятого століття, революцій та вільних в своєму виборі людей. А тепер вгадайте найбільш популярну пісню групи Queen по опису – два удару ногами та одне плескання руками і ось вона – We Will Rock You, що стала легендою на всі часи. Якщо згадувати про цей жанр в музиці, то нікуди без пісень AC/DC, що запалюють мільйони. Їх однойменна пісня Highway to Hell має багато каверів, але саме оригінал запав в серця фанатів та збільшив потяг до рок музики.

На https://ofr.fm/stream/rock/ грають також інші улюблені пісні, найвідоміших рок груп, що бездоганно грають на гітарі і своїм голосом спонукають відриватись на повну. Кожен з нас хоча б раз підспівував наступним композиціям:

  • Metallica – Nothing Else Matters;
  • U2 – Sunday Bloody Sunday;
  • 3 Doors Down – Kryptonite;
  • Alice Cooper – The Sound of A;
  • Guns N’Roses – Welcome To the Jungle;
  • Beck & David Richard Campbell – Dear Life.

Всі ці пісні до сих пір грають з колонок та програвачів, в навушниках та на повну гучність, на концертах та тематичних вечорах. Молоде покоління з радістю сприймає старі рок хіти і намагається відтворити мелодії на власних гітарах. Скільки у кожного з нас рок кумирів?

Найбільш популярні виконавці

Боб Ділан отримав почесне місце в топі американського журналу Time в розділі ста найбільш впливових людей століття. Цей виконавець не випередив хіба що Beatles, зайнявши срібло в списку ста самих відомих виконавців всіх часів, що був опублікований журналом Rolling Stones. Мік Джаггер і Кіт Річардс самі писали свої найвидатніші пісні, а – загалом за всю кар’єру групи The Rolling Stones тираж проданих альбомів перевищив 250000 примірників. Десять з них увійшли в топ всесвітньовідомих пісень за версією журналу Rolling Stone. Брайан Мей з The Queen вважав що важкий метал відкрив Тоні Айоммі, і більшість шанувальників погодяться з метром, адже Тоні почав експериментувати з важким звучанням триструнних акордів гітари. В дуеті з Оззі Осборном і рештою учасників Black Sabbath ці виконавці сприяли становленню безлічі світових зірок хеві-металу та інших жанрів.

Скільки їх ще – талановитих, видатних, всесвітньо відомих рок виконавців – не злічити на пальцях. Девід Гілмор і Роджер Уотерс не грають разом вже не менше 30 років, не беручи до уваги їх спільний концерт присвячений боротьбі з бідністю. Слід зауважити їхні альбоми цілком успішно випускаються і продаються дотепер, наприклад, 15-й альбом The Endless River, що вийшов в 2014-му році – задовго після офіційного припинення існування групи Pink Floyd – став записом, яку в історії сервісу Amazon UK замовили ще задовго до виходу найбільшу кількість разів. Група завоювала звання однієї з найуспішніших в Британії. Їх тягучі прогресивно-психоделічні пісні стали саунд-треком 1970-х і дотепер мають відгук в серцях шанувальників.

Коментарі вимкнені.