Звіт по третій сесії Тернопільської міської ради

23 грудня відбулась третя сесія Тернопільської міської ради під головуванням міського голови Сергія Надала.

На пленарному засіданні голова ТВК Іван Чорнозуб повідомив про припинення депутатських повноважень Богдана Бойка, який увійшов до складу виконавчого комітету, а також, у зв’язку з цим, оголосив депутатом міської ради по багатомандатному виборчому округу Володимира Швайку. Зі свого боку, міський голова Сергій Надал вручив посвідчення Почесного депутата Тернопільської міської ради Оресту Скочному, який був обранцем громади 11 скликань.

Під час розгляду порядку денного, до якого включено 12 питань, депутати прийняли рішення, зокрема, про внесення змін до бюджету м. Тернополя на 2010 р., про звільнення від сплати державного мита та судового збору підприємств, що надають комунальні послуги населенню, про передачу в комунальну власність гуртожитків ВАТ «Цукровий завод «Поділля», а також заслухали інформацію про роботу комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків.

Крім цього, затверджено план діяльності з підготовки регуляторних актів на 2011 рік, Програму поповнення бібліотечних фондів міської бібліотечної системи на 2011-2015 рр., внесено зміни до Програми підвищення безпеки дорожнього руху в м. Тернополі на 2010-2012 рр. Також, сесія вирішила перейменувати вулицю Генерала І.Черняховського на вулицю Героїв Крут.

У розділі «Різне» депутат Михайло Окаринський закликав колег підтримати та сприяти реалізації ідеї підготовки спеціального додатка до підручника з історії України, в якому об’єктивно висвітлюватимуться складні періоди українського минулого (наприклад, теми щодо реальної ролі «сталінізму», ОУН-УПА, героїв Крут тощо). Також п. Окаринський наголосив на необхідності видання підручника з історії Тернополя та запровадження у навчальних закладах відповідного факультативу (подібні проекти, за словами доповідача, успішно практикують інші міста нашої держави).

Депутат Наталія Карпишин порушила питання безробіття у місті та запропонувала низку заходів з метою захисту прав тернополян на ринку праці. Інший міський обранець Микола Гнатів зосередив увагу депутатського корпусу на проблемах дітей, які хворіють на важкі недуги. Зі свого боку, міський голова Сергій Надал наголосив, що 20 грудня, за сприяння міської ради, у ПК «Березіль» відбулась благодійна програма, кошти з якої передано дітям-онкохворим. Подібні заходи та проекти реалізовуватимуться й надалі, зазначив очільник Тернополя.

У рамках пленарного засідання депутати також заслухали інформацію про доведені Міністерством фінансів України обсяги коштів, які планується виділити Тернопільській міській раді на виконання делегованих повноважень (забезпечення функціонування закладів освіти, медицини, культури, спорту, соціального захисту).

Наступна сесія міської ради відбудеться 5 січня 2011 року.

Коментарі вимкнені.