Чому для депутата міськради Олега Шморгая 13 стало щасливим числом?

Олега Шморгай став депутатом міської ради Тернополя вперше. Про те, що спонукало Олега піти в політику, про роботу на окрузі та поза ним далі в ексклюзивному інтерв’ю:

 Чим займалися (продовжуєте займатися) до того, як стали депутатом?

З 2008 року займаюсь підприємницькою діяльністю матеріально-виробничого характеру у сфері транспорту. З 2010 року я працював помічником-консультантом депутата Тернопільської міської ради Сисюка Андрія Григоровича. Саме це стало початком моєї громадської діяльності і дало поштовх до балотування у депутати міськради. Працюючи помічником депутата я побачив проблеми людей і почав формувати власні підходи для їх вирішення. Сподіваюся, мені вдасться їх застосувати та отримати результати на практиці.

З якою програмою йшли до виборців на окрузі: що встигли зробити і що заплановано на поточний рік?

 Програма, з якою я йшов до виборців складається із ряду позицій, які, на мою думку, є найбільш проблемними та потребують нагального вирішення. Це, насамперед, відновлення та встановлення безпечних дитячих та спортивних майданчиків; залучення коштів міського бюджету на організацію та забезпечення благоустрою нашого мікрорайону; сприяння капітального ремонту доріг та встановлення парко-місць у мікрорайоні та підтримування їх в належному стані; забезпечення дієвого контролю за ремонтом дахів, під’їздів та благоустроєм прибудинкових територій та дворів; відстоювання інтересів громади у вирішенні соціально-економічних проблем, а також мешканців гуртожитку. Ну і звичайно, постійне (згідно графіку) проведення прийому громадян та співпраця з громадою.

Станом на сьогоднішній день, за моєї ініціативи, було зроблено центральний заїзд біля магазину Хмельничанка по проспекті Степана Бандери,96, який веде до будинків від 96 по 108 по проспекті Степана Бандери. Також проводиться відновлення пішохідної зони по проспекті Степана Бандери,96. Також  в будинку №72 цієї вулиці нещодавно відкрили ще одну сімейну амбулаторію. В цілому амбулаторія розрахована на 20 тисяч населення і буде обслуговувати жителів «Східного». Загалом там буде працювати 10 сімейних лікарів. Також там є всі умови для отримання первинної медичної допомоги, тобто хворі можуть здати аналізи крові, сечі, є можливості перевірити зір та слух. Окрім цього в приміщенні працюватиме і соціальна аптека.

Розкажіть чим керувались, балотуючись в депутати, можливо, до цього мали досвід в громадській діяльності?

Так як я вже раніше зазначав, я працював помічником депутата міської ради. Здобуваючи досвід саме ця діяльність наблизила мене до громади, дала змогу поспілкуватися з людьми і долучитися до вирішення їх проблем.

Балотуючись в депутати, керувався реальними проблемами і потребами людей, їхніми щоденними інтересами. Моя мета – це добробут та безпека усіх тернополян.

В яку постійну комісію міськради входите? Чому обрали саме цей профіль?

 Я є членом постійної комісії міської ради з питань містобудування. Обрав цей профіль, оскільки знаю свій округ, знаю його проблеми. Багато з них стосуються забудови та благоустрою територій. Дані питання є дуже актуальними і їх вирішення вимагає щоденної праці. Та, насамперед, вважаю, що для покращення містобудівної ситуації необхідним є створення певного матеріального середовища, у якому потреби людей повинні задовольнитися у певний спосіб, шляхом впровадження інвестиційних програм розвитку міста, а також шляхом моніторингу і контролю за дотриманням містобудівного законодавства.

Багато часу витрачаєте на депутатську діяльність? Розкажіть як встигнути приділити увагу виборцям та ще залишити час на приватні справи?

 Так, робота депутата забирає багато часу, оскільки вона включає в себе: прийом громадян, надання їм конкретної допомоги, відстоювання інтересів виборчого округу, звітування перед виборцями, зустрічі з ними, обмін соціальною інформацією. Однак, замало лише вивчити і врахувати найважливіші проблеми людей та прийняти відповідні рішення. Не менш важливо контролювати їх виконання.

Тому, для того, щоб встигнути «все» потрібно від загальних слів перейти до конкретних формувань завдань. Мабуть, головне – це почергове заняття справами, які заздалегідь є запланованими. Я не можу сказати, що правильно розподіляю свій час, просто намагаюся все встигнути.

Не страшно було брати відповідальність за сотні Тернополя?

 Прийняття рішення про балотування в депутати Тернопільської міської ради було для мене непростим. Однак, знаю одне, якщо хочеш змін, то вставай і роби. Тільки ми самі в змозі реально впливати на розвиток міста та країни. Тому вирішив піти з тими, кому вірю.

Дякую всім, хто вислухав мене під час зустрічей, хто активно вимагав допомоги своїм дворам, будинкам. Я вивчаю проблематику і опрацьовую її. Робота й після виборів продовжується…

Ви потрапили в міську раду Тернополя останнім (із списку «Свободи»). 13 стало для вас щасливим числом?

Насамперед, хочу подякувати своїм виборцям за висловлену довіру на виборах до Тернопільської міської ради 25 жовтня 2015 року. Дякую всім, за високе почуття обов’язку і громадську позицію, які стануть головною запорукою подальшого розвитку та процвітання нашого міста.

Вибори до місцевих рад 2015 року відбувалися за абсолютно новою системою, яка в Україні раніше не застосовувалася. Ця система є найскладнішою з усіх, що раніше існували. Підрахунок голосів та визначення переможців проходили у декілька етапів.

Я балотувався по територіальному округу №22 у виборчому списку Всеукраїнського Об’єднання «Свобода», оскільки є її членом з 2010 року. Вважаю, що мандат депутата отримав виключно завдяки виборцям, які віддали свій голос за мене та завдяки підтримці людей, які повірили в мене.(моїй наполегливій праці).

В який день та час ви проводите прийом громадян?

 Прийом громадян проводжу щосереди з 17.00 до 19.00 за адресою проспект Степана Бандери,94 (1-ий поверх ПП «Східний масив»).

ЛТДейлі

Коментарі вимкнені.