Обличчя ТНЕУ: Олеся Соболик сама створила новий танцювальний колектив

Якщо хочеш досягти успіху, ти повинен вірити  в себе тоді, коли у тебе уже не вірить ніхто!

Знайомтесь: щаслива другокурсниця факультету економіки та управління ТНЕУ Олеся Соболик, для якої танці є невід’ємною частиною життя!

-Звідки приїхала до Тернополя така талановита дівчина?

-З Нетішина, що на Хмельниччині.

-Олесю, Ви танцюєте так, що неможливо відвести погляду від дійства, яке даруєте глядачам… Розкажіть, будь ласка, коли почали танцювати?

-Танець у мені з дитинства!   Пам’ятаю, як у 5 років мама відвела мене до танцювального колективу, де я вивчала основи різних стилів танцю.  Ніхто навіть і не міг подумати, що танці переростуть  для мене уже не в хобі, а стануть частинкою життя!

-Танці… І лише танці, чи, можливо, маєте й інші захоплення?

-Окрім танців, я ще 9 років навчалася у художній школі, де вчилась малювати, освоювати професійні здібності художника, підходити до кожного малюнку креативно, з численними ідеями…

-Олесю, Ви самі обрали наш університет?

– Ні, мої батьки спонукали мене поступати саме до Тернопільського національного економічного університету! Я погодилася, і, провчившись два роки, можу впевнено сказати, що анітрохи не жалію про цей вибір, адже навчаюся в престижному вищому навчальному закладі, де я здобуваю необхідні знання.

– Олесю, навчання забирає багато часу…

– Так, але коли правильно усе спланувати, то залишиться час і на улюблені справи. Наприклад, я, крім навчання,  паралельно віддаю себе улюбленій справ і – танцям. Я танцюю в основному складі народної студії сучасної хореографії Т.А.Н.Г.о , яким опікується художній керівник  Любов Йосипівна Борисяк. Я задоволена, що танцюю у цьому дружньому та успішному колективі.

– Олесю, кажуть, що талановитим людям завжди хочеться досягнути чогось більшого у житті… 

– Напевне, бо вже у 2013 році я сама створила при університеті новий танцювальний колектив “Freedom” і є його керівником-хореографом. Здебільшого до мене приходять студенти ТНЕУ, які мають велике бажання танцювати. Ми працюємо в таких стилях танцю, як контемп, модерн, афро-джаз.

– Олесю, а як народжується танець?

– Як тільки чую музику, одразу в моїй уяві починають приходити  різні образи, постановки. Створюючи танець, відчуваю, що це є метод мого самовираження.

– Чи існують якісь критерії у постановці танцю?

– Головний критерій танцю – щирість. Якщо ти виходиш на сцену і глядачі у залі припиняють шепотітися, розмовляти, розумієш, що все склалося.

– Чим покеровується у житті Олеся Соболик?

– Моє кредо – це цитата Авраама Лінкольна “Якщо хочеш досягти успіху, ти повинен вірити  в себе тоді, коли в тебе вже не вірить ніхто”. Я впевнена, що коли людина у щось вірить – то вона обов’язково цього досягне! Якщо ти відчуваєш, що це твоє, що кожен раз серце палає, коли ти займаєшся своєю справою – значить ти на правильному шляху.

Марія Баліцька

Коментарі вимкнені.