Олексій Кайда – це Гітлер у червоних шароварах – астролог

Олексій КайдаПропонуємо нашим читачам найповнішу астрологічну картину  від астрологів та номерологів нашого міста на 2012 рік. На долю міста, країни мають вплив певні люди. Долею тих, кого ми вважаємо знаковими людьми для Тернополя у цьому році, ми  поцікавилися у астротаролога, хіролога  Ігоря Яблонського,  який у попередні роки доволі точно моделював ситуацію у країні.   Щоб гороскоп був ширшим, ми звернулися також і до номеролога Мирослава Собчука, який зараз фактично відділений від зовнішнього світу через остаточну втрату слуху.   Обоє чоловіків не були попереджені про таке неординарне завдання. Інформація, яку вони отримали від нас про обраних нами політиків,  зводилася  лише до дати народження та прізвища і ім’я діяча. Отже, читайте, порівнюйте, та робіть власні висновки. Наступний прогноз від тернопільських астрологів має змогу дізнатися голова облдержадміністрації Валентин Антонович Хоптян. Сьогоднішні прогнози для голови обласної ради Олексія Кайди.

–          З дати його народження утворюється чотири одиниці –  таке трапляється нечасто, номерологи спостерігали дану комбінацію у Адольфа Гітлера.  Можна сказати про Олексія, що це Адольф Гітлер у хороших манерах. Однак це не означає, що ці дві особистості ідентичні. Можна сказати, що Олексій Кайда – диктатор, але він єдиний, хто бачить шляхи виходу із кризи. Багато хто не розуміє того, що він робить,  до чого прагне, від цього у нього може бути депресія.  Він має надзвичайно сильну енергетику, виступаючи перед людьми може увійти у змінений стан свідомості, що ті віритимуть кожному його слову, переконаються, що лише він знає все на світі.  Його внутрішнє «я» метається між деспотизмом та геніальністю. З ним може бути дуже важко, це людина, яка заради ідеї піде на все, навіть відмовиться від особистих бажань.

Цей рік для Олексія Кайди позначений трьома сімками – це Знак Ангела. Попри здавалося б, позитивну назву, він повинен задуматися над своїм життям:  він «спішить жити».  Однак, має високе покровительство, яке у цей рік може виявитися безсилим, адже такий знак загрожує інвалідністю.  Можна сказати, що у нього є місія, яку він дуже спішить виконати, але після виконання – буде «списаний», тому потрібно рухатися по життю повільніше, не поспішати зробити все.

З серпня по листопад 2012 року може опинитися на «вокзалі вічності», тому рекомендую взяти тайм-аут, не заганяти себе, не поспішати самопожертвувати собою. Якщо переживе цей період – все налагодиться. Однак ймовірно, що матиме проблеми із серцем (думаю, що про це він вже задумався),  можливий відказ нирок, висока інтоксикація – важкий період для здоров’я.

Енергії у нього настільки багато, що його полюбляють «вампіри», варто їх остерігатися.

Олексій Кайда – це такий собі наш, український  Адольф Гітлер в червоних шароварах, який готовий хоч сьогодні йти в похід проти будь яких ворогів, підняти народ проти загарбників. Для нього Україна – це,  перш за все, духовний центр, осередок козацтва, а не місце для збагачення.  Можна сказати точніше – що Олексій Кайда – такий собі козак  Іван Сірко нашого часу, який зовсім не боїться ризику.

 

Більш оптимістичні прогнози має для Олексія Кайди Мирослав Собчук, однак і цей астролог застерігає політика від перевантаження та радить подбати про здоров’я.

–          Це людина надто добра, що йому, як політикові, може навіть шкодити.  Народився у рік Кабана, під сузір’ям Риби, у покровителях має могутні планети – Юпітер та Нептун. Доля на цей рік схожа на ту, що буде у Сергія Надала. Тому також раджу бути дуже обережним, не випереджувати події, не поспішати оприлюднювати власні висновки.  Рік 2011 був для нього небезпечним, йому погрожували – так кажуть планети. Можливо, погрожували вищі сили за посередництвом проблем із здоров’ям, отже про це не варто забувати. Однак Дракон візьме його під свою опіку.

Олексій Кайда має талант, який ще не розкрив у собі. Нептун очищає його душу, дає інтуїцію, при зустрічі із людиною ще до розмови може зрозуміти, чого та потребує. Має надзвичайно високу працездатність, легко впливає на людей, та повинен пам’ятати, що має дуже багато ворогів, навіть серед «своїх».   Також у цей рік має подбати про власне здоров’я. Через шістнадцять років він може претендувати на високу посаду президента, може навіть стати ним.  Якщо ж не очолить державу (хоча має всі здібності для цього) – житиме у статках.

Оля Терещук

 

-1 thoughts on “Олексій Кайда – це Гітлер у червоних шароварах – астролог

  • 13:24 | 3.01.2012 о 13:24
    Permalink

    Свобода і фашисти – заодно. це вже астрологи кажуть.

  • 17:36 | 3.01.2012 о 17:36
    Permalink

    Харизматична особистість) Сподіваюсь, що в нього все складеться добре, н езалежно від будь-яких прогнозів)

Коментарі вимкнені.