Любов Вовк отримала з рук «азовців» почесний нагрудний знак від Валерія Залужного

У волонтерській поїздці на Схід, директорка БФ “Покрова” Любов Вовк отримала з рук «азовців» почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України “За сприяння війську”.

– Це було дуже несподівано і водночас приємно. Особливо – за підписом ще Валерія Залужного. Це, мабуть, один із останніх його підписів на посаді Головнокомандувача Збройних сил України.
Хай на нагороді і написано моє ім’я, як директорки Благодійного фонду “Покрова”, але ми розуміємо, що вона стосується всієї нашої команди, кожного волонтера, людей, які довіряють роботі фонду, кожного підприємства, яке долучалося до проєктів, допомагало підтримувати військо. Вона стосується кожної людини і в селах Тернопільської області, і за межами України, шкільних, робітничих, аграрних колективів…
Словом, людей доброї волі, які фінансово чи своєю працею допомагали нам організовувати різні заходи: концерти зі збору допомоги, ярмарки, виступали як митці, як люди, які надавали продукцію, чи присвячували свій час для того, аби допомогти Збройним силам України, – розповіла Люба Вовк.
🙏Вона назвала Благодійний фонд “Покрова” місточком між благодійниками та військовими. І така нагорода – це справедлива оцінка спільних волонтерських зусиль упродовж останніх років для допомоги українському війську.
🤝Дякуємо “Азову” за дружбу, партнерство, та цю високу оцінку єднання тисяч людей на Тернопільщині та у діаспорі задля миру в Україні.
💚Дякуємо людям, які сміливо можуть називати цю відзнаку своєю, бо вкладають час, здоров’я, ресурси, зусилля в допомогу армії.

🛡️Допоки ворог на нашій землі – не втомлюємося і гуртуємося, щоби бути сильними.

Коментарі вимкнені.