У Тернополі діти гасили пожежу та рятували життя

6 березня на базі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 імені Богдана Лепкого відбувся показовий «День цивільного захисту». Повідомляють в Управлінні ДСНС України в Тернопільській області.

Його мета – навчання учасників навчально-виховного процесу, як діяти в різноманітних надзвичайних ситуаціях, і вдосконалення знань фахівців з цивільного захисту навчальних закладів м. Тернополя. Захід проходив за підтримки представників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. Також на заході були присутні діти-учасники дружини юних рятувальників-пожежних.

Для дітей і дорослих провели майстер-класи, на яких навчали основ пожежної та мінної безпеки, домедичної допомоги та інших корисних навиків. Тренінги проходили одночасно на кількох локаціях. Присутнім демонстрували пожежно-рятувальну техніку та сучасне оснащення бійців ДСНС, навчали ліквідовувати пожежу з допомогою первинних засобів пожежегасіння, розповідали, як вберегтись у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, знайомили з особливостями роботи чотирилапих «рятувальників» та демонстрували основні прийоми надання долікарської допомоги потерпілим в надзвичайних ситуаціях.

На завершення його учасники подякували всім, хто до нього долучився, адже отримали не лише чудову можливість навчитись правилам безпеки, а й безцінний досвід від людей, які щодня рятують інших.

Коментарі вимкнені.