Шкільне Євро: Тернопіль продемонстрував командний дух (фото)

8 травня на «Арені Львів» відбувся півфінал Національного кубку шкільного футболу Євро-2012. У непростому поєдинку, де визначалося, хто візьме участь у фінальному матчі на головному стадіоні країни, зустрілися хлопці зі школи № 13 м. Тернополя і збірної школи с. Петропавлівська Борщагівка (Київська область).
У першому таймі рахунок відкрила команда з Борщагівки. Однак упродовж декількох хвилин тернопільчани наздогнали суперника. На перерву хлопці пішли з нічиєю 1:1. Другий тайм ряснів гострими моментами, але ворота команд залишалися недоторканними – глядачі вже налаштовувалися подивитися гру у додатковому часі. Проте футбольна доля розпорядилася інакше – за кілька секунд до кінця другого тайму команда з Київської області зробила пенальті.  Їхні суперники можливість не проґавили. Отже, 2:1 на користь команди зі школи №13 Тернопільскої області.
«Нас зараз переповнюють  емоції, тому що ще на початку ми говорили, що маємо шанси дійти до фінальної частини, і ось ми граємо на такому стадіоні, як «Арена Львів»,  – розповів одразу після гри тренер тернопільчан Василь Івегеш. – Як відсвяткуєте цю перемогу? – Будемо готуватися до фіналу, в суботу вже їдемо на Київ!»
Ці змагання – найбільші в історії українського шкільного футболу. Хлопці отримали можливість довести свою першість на найкращих стадіонах України – там, де за місяць гратимуть їхні кумири.
«Якщо взяти до уваги, скільки команд брали участь у цьому турнірі, і кожний бачив, де проходили фінали, я думаю, це буде великим стимулом для молодших школярів, щоб вони займалися футболом, тобто фізкультурою, – впевнений голова Федерації футболу Львівщини Ярослав Грисьо. – Тернопіль показав сьогодні цей дух, яким славиться Західна Україна. Якщо взяти окремий рівень деяких київських гравців, то він був вищим за Тернопільску область, але хлопці з  Тернополя продемонстрували єдність, командний дух, і в кінцевому результаті ця самовіддача і цей дух дали перемогу».
Цей матч – не тільки свято шкільного футболу, а й «генеральна репетиція» до наступних ігор Європейського чемпіонату. Подивитися півфінал зібралося більше 9 тисяч глядачів – значна кількість для перевірки спрацьованості та єдності усіх служб стадіону і міста.

«Ми ще раз переконалися, що можемо відпрацювати будь-яку подію на належному рівні, – розповів директор з експлуатації «Арени Львів» Олексій Жуковін. – Стадіон має найсучасніші системи у кожній галузі обслуговування – кейтеринг, турнікети, відеоспостереження тощо. Тож, ми чекаємо на ЄВРО і готові його прийняти».
Фінал Шкільного Євро відбудеться на НСК Олімпійський у суботу, 12 травня.
фото: Маркіян Лисейко, Укрінформ

Коментарі вимкнені.