Завтра вперше «Ренесанс» перевірятиме тернополян на гостинність

Влітку 2011 тернополяни уже мали нагоду бачити "Ренесанс" на сцені фестивалю "Славське-рок"

9 березня у «Хмільному щасті», що в ТРЦ «Подоляни» усі тернополяни, котрі люблять танці, рок, музику і пиво, зможуть набратися позитиву від «Ренесансу» – оркестру доброго настрою, як самі себе позиціонують музиканти.

У Тернопіль, з далекого міста Ірпінь, що під Києвом, вони приїжджають вперше. Але зовсім не бояться свого дебюту тут, оскільки з розповідей друзів, які побували у Тернополі, дізналися, що місто дуже охайне, а його жителі дуже привітні. Тому музикам навіть цікаво перевірити, чи правда це.

– Звичайно, є невеличке хвилювання, як і перед любим дебютом, – ділиться бас-гітарист «Ренесансу» Сергій Попруга, – але маємо велику надію на те, що наша щирість та відкритість буде позитивно оцінена місцевою публікою і ми ще не раз завітаємо до Тернополя!

Хоча в нашому місті музиканти з Ірпеня ще не виступали, але зі своїх спостережень стосовно організації цього концерту, відмітили високу вимогливість та вишуканість смаків тернопільської публіки.

– “Ренесанс” спробує розпалити вогонь в серцях тернополян, – обіцяють музиканти. – Адже глядачі ще просто не знають, що на наших концертах всидіти неможливо! Драйв, веселощі, сміх та танці ми гарантуємо!!!

–  Хоча про Тернопіль ми знаємо зовсім небагато, – продовжує Сергій Попруга, – але хотіли б дізнатися якомога більше. Адже навіть сама назва міста – Тернопіль, особисто в мене в першу чергу асоціюється з “Файним містом” Братів Гадюкіних, а також з дуже чарівними та вродливими дівчатами!

На запитання, чим же будуть «запалювати» дебютанти «Хмільного щастя» глядачів, музиканти «Ренесансу» з азартом відповідають:

–          “Ренесанс” обіцяє не просто “зажигати”! Ви просто ще не чули нашого “халабуда-року”! Ми “вжаримо” такого музону, що ваші ноги самі понесуть вас танцювати! До зустрічі, Тернопіль! “Ренесанс” вже їде до вас!!!

Довідка «Погляду»

Створений рок-гурт «Ренесанс» 24 липня 1998р. в місті Ірпінь Київської області. Відтоді хлопці винайшли свій власний стиль музики, який назвали «халабуда-рок». Кажуть, що основою служить рок, але все ж в ритмах їхніх пісень легко можна почути й елементи хеві, фолку, реггі, хард-кору та багато іншого.

Склад:
• вокал та химерна хореографія – Юрій Бондаренко
• майстерна труба – Андрій Журавльов
• віртуозний баян – Михайло Іванов
• дзвінка гітара – Дмитро Окаренков
• хвилюючий тромбон – Сергій Підсосонний
• душевний бас – Сергій Попруга
• пробивні барабани – Олексій Шаповал

Нагадаємо, концерт гурту «Ренесанс» відбудеться 9 березня 2012 року о 21.00 в пабі «Хмільне щастя», що в ТРЦ «Подоляни»

Люба Вовк, “Погляд”

Коментарі вимкнені.