Анастасія Бачинська з Тернополя на Всесвітній Гімназіаді здобула три медалі!

Українська збірна здобула 112 медалей на  ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді в м. Марракеш (Королівство Марокко), посівши перше місце у медальному заліку.

На рахунку спортсменів – 39 золотих, 39 срібних та 34 бронзові медалі.

У змаганнях брали участь більш як 100 українських спортсменів-школярів віком 14-17 років. Вони доводили свою першість у 17 видах спорту. Загалом у змаганнях взяли участь близько 4 тис спортсменів з усього світу.

“Майже у кожному змаганні наші юні спортсмени демонстрували свою вправність та вміння. Українська збірна впевнено перемогла у більшості змагань і зараз займає почесне перше місце. Таким результатом завдячуємо тренерам та батькам школярів,ну і зрозуміло, самим дітям. Вони доклали надзвичайні зусилля, щоб досягти таких успіхів”, – відзначив заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба.

Тернопільщину на Всесвітніх іграх школярів представляла вихованка відділення спортивної гімнастики комунального закладу Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № імені Юрія Горайського», багаторазова чемпіонка України, майстер спорту Анастасія Бачинська.

За підсумками двох перших днів змагань юна спортсменка стала срібною призеркою змагань у командному заліку збірної України. В особистих змаганнях Анастасія здобула дві золоті нагороди: у багатоборстві та в опорному стрибку.

Довідка. Анастасія Бачинська — Майстер спорту України зі спортивної гімнастики, багаторазова чемпіонка України зі спортивної гімнастики, фіналістка XIV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, входить до основного складу національної збірної України з гімнастики спортивної (жінки).

Коментарі вимкнені.