У Тернополі кличуть на акцію тих, хто не хоче виборів по сценарію Януковича (фото)

Сьогодні, 10 травня, о 11:00 в Тернопільському прес-клубі  співорганізатори акції «Ні!» Виборам за законом Януковича» обговорили основні вимоги акції проти старих виборчих правил та розповіли, чому запровадження пропорційної виборчої системи з відкритими регіональними списками докорінно змінять правила гри.

Окрім громадськості у дискусії взяли участь також представники різних політичних сил («Сила людей», «Самопоміч», «Громадянська позиція», «Аграрна партія» та ін.). Практично усі політики  переконані, що без виборчої реформи Україна не зможе рухатися вбік демократичної Європи.

— «Сила людей» також виступає за зміни виборчого законодавства, які на сьогодні є дуже актуальними. Вважаю, що потрібно негайно депутатам Верховної ради приймати у другому читанні цей законопроект. Також ми підтримуємо пропозицію від руху «Чесно» про участь в акціях, що пройдуть 15 травня – в регіонах країни, а також 17 травня – в Києві. Та сьогодні нам варто говорити не лише про позицію політичних сил, а також і про те,  як ми можемо стимулювати населення проявити активність!  Також хочемо, щоб не стояли осторонь і депутати, які публічно підтримують зміни. Мені особисто цікаво, скільки народних обранців реально вийде на акції. Хотілося б, щоб змінами перейнялася більшість українців!, – вважає активіст, член партії «Сила людей» Святослав Абрам’юк.

На жаль, Верховна рада України «в’яло»  крокує до змін. Тому 15 травня у всіх регіонах країни, в тому числі і в Тернополі, пройде акція на підтримку виборчої реформи. Долучитися до заходу закликають як політики  та активісти, так і відомо українські діячі, приміром  поет та письменник Сергій Жадан.  Цікаво, що літератор записав свій відео-заклик за кулісами Мистецького фестивалю “Ї”, який проходив у Тернополі з 4 по 6 травня.

Коментарі вимкнені.