Без особливого пафосу та з усмішкою, – тонкощі приїзду Марини Порошенко у Тернопіль

Вчора у Тернополі побувала поважна гостя – дружина Президента України Марина Порошенко.

«Ми спеціально для Вашого візиту замовили погоду», – жартують під час зустрічі Першої леді у файному місті. Марина Порошенко приїздить вчасно, що зовсім не властиво столичним гостям. Одягнена у просту і стильну вишиванку, чорні класичні штани та балетки. Красиво і жіночно. Без особливого пафосу та з усмішкою.

Їй дарують букет білих троянд та біло-фіолетові еустоми.

Зустрічає дружину Гаранта голова Тернопільської ОДА разом з дружиною та донькою – вони також у вишиванках, а ще з десяток чиновників та політиків.

Візит добре організований, короткий і насичений. За годину встигають все.

Марина Порошенко, як і личить Першій леді, багато усміхається, радо спілкується з тернополянами, говорить виважено, стримана.

Коли гостю  запитують про дітей, вона  пожвавлюється і починає із захопленням розповідати про них. Зацікавлено огладає містечко професій. За нею – десятки камер. Хоча й сам захід заслуговує особливої уваги – діти щасливі і захоплені тим, що відбувається. Із блиском в очах шукають міни, вчаться слухати серце, робити витвори мистецтва з овочів та експериментують з хімічними сполуками.

У Тернополі Марині Порошенко подарували старовинну ікону та книгу про нашого знаменитого земляка Іоана Пінзеля.

Під час спілкування з журналістами гостя говорить про Тернопільщину як край Героїв та активної молоді, котра одною з перших вийшла на Євромайдан. Висловлює сподівання, що  у книзі Миру з’являться записи дітей із різних куточків України і що стане вона цінною пам’яткою в українській історії.

 

 

Коментарі вимкнені.