Як у Тернополі «Мамахохотала» (фото і відео)


17 вересня у палац культури “Березіль” завітали дев’ятеро подразників сміху – частина колективу гумористичної студії “Мамахохотала”. Тернополянам, напевно, ці молоді люди краще відомі як команда КВК “КПІ”, яка кілька років тому стала переможцем Західно-Української ліги КВК.
Як розповіла “Погляду” перед початком виступу актриса гумористичної студії “Мамахохотала” Аня Гресь, незважаючи на російськомовність, їхню команду завжди тепло і відкрито зустрічали в Тернополі. “Сьогодні у Файному місті ми покажемо найкращі наші гумористичні номери. Деякі з них уже були представлені на телеканалі “НЛО”, є багато і ексклюзивних, – розповіла Аня. – У Західній Україні люблять посміятися з жартів на побутову тематику, зі стосунків молодих пар, з політиків. Водночас, гумористична студія “Мамахохотала” не використовує ненормативну лексику та непристойні жарти. Для нас важливо не переступати кордони моралі і адекватності”.

Колектив акторів – в основному випускники Київського політехнічного інституту, які спочатку використовували своє дозвілля на КВК, тепер це – робота на телебаченні, гастролі, основний заробіток. Аня Гресь свого часу ще працювала асистентом директора та офіс-менеджером українського офісу соцмережі “Вконтакте”, але через брак часу покинула цю роботу. “Все почалося з того, що на першому курсі я потрапила у команду КВК “КПІ”, закохалася у капітана команди Рому Грищука (нині теж актор студії “Мамахохотала” – ред.), який запросив мене на репетиції. Спочатку це була команда на рівні факультету, згодом ми вийшли на загальноукраїнський рівень, потім захотіли створити власний проект, який сьогодні представлено студією “Мамахохотала”. Назву придумували у піцерії, через дві години дискусії зупинилися на тому, що в кожного є сімейні цінності і ми любимо, коли наші мами “хохочуть”. Коли мама посміхається – показник того, що все добре у кожного з представника сімейства, і що жарт сприйме публіка”.

Тернополяни і цього разу дуже тепло прийняли столичних гумористів. Зала палацу була заповнена вщент. Слухачі не лінувалися аплодувати дотепним жартам мамахохотальців. В одному з найсмішніших номерів застосовано локацію Тернопільщини – в Гусятин приїжджав Михайло Саакашвілі як голова Тернопільської ОДА.
Проводжали студію “Мамахохотала” гучними аплодисментами і стоячи.
Ірена Кропива.
Фото і відео авторки.

Коментарі вимкнені.