“Беззуба” громадськість, 5 тон піску в повітрі, гарантія – як на тимчасові пломби: так у Тернополі доповідали про дороги

Вчора у сесійній залі Тернопільської міської ради було “кіно”. З цим згідні і наші колеги з “Про все”.

23 квітня відбулося відкрите засідання двох постійних депутатських комісій щодо громадського контролю за якістю виконання дорожніх ремонтних робіт.  На якому мер розповідав як вправно робляться ремонти доріг в місті, але разом з тим через мізерне фінансування відремонтують лише 5% шляхів.Йому підтакував заступник Владислав Стемковський. Так звані фахівці по ремонту доріг, яких би зматюкав кожен тернопільський водій, дуже гордо розповідали як файно ремонтують асфальтне покриття. Але гарантію на свою роботу дають лише на рік на ямковий ремонт і тільки два роки – на капітальний. Мовляв, так каже буква закону.

“Не має на них німця з нагайкою”,- критично резюмували їхні оди ремонтам журналісти.

“Беззуба” громадськість, яка лише заглядає в рот меру, підтакувала чиновникам. Тільки представник “Дорожнього контролю” Віталій Крутиголова та Руслан Ваврик з громадської організації “Тернопілля – наш дім” піднімали актуальні питання. Більше адекватних авторитетних тернополян у залі не було. Чи то не запросили, чи то самі тернополяни “проголосували ногами” – не прийшли – проти такої роботи команди свободівців.

Мер на засіданні замість вибачитись перед громадськістю за такий срач в Тернополі, перебивав кожне критичне питання, не бажаючи дослухати до кінця. Складалось враження, що школяр-трієшник Надал мав відповідь на кожне питання, але коли його питали по суті міг лише відповісти “я вчив”. У даному ж випадку – на це не має грошей, то не ми робили, то ми не можемо, то облавтодор винен, якому ми не довіряємо.

Ну і для годиться, полякали людей цифрами. Не розповіли, скільки коштує тонна асфальту, яка собівартість кілометра дороги, щоб було зрозуміло скільки можна відремонтувати шляхів за 30 мільйонів гривень, а пострашили, що з 1 квадратного метра комунальники збирають тонну “змету”, бруду (напевно, такі цифри списує пан Стемковський, який “плідно” прибирав сніг теж тоннами на папері), що за зиму висипали 7 тисяч кубічних метрів піщаної суміші, а за весну зібрали лише дві тисяч. П’ять тисяч – у повітрі, клумбах, тротуарах. А якщо тернополяни не хочуть пилу, треба весь Тернопіль покрити асфальтом. Мовляв, відкритого грунту не повинно бути. Ось такі дурниці молов заступник мера! Правда, Стемковському для цього бракує грошей, а то б він точно… “закатав” (див. відео)

А ще здивував мер, який заявив що у нині брудному Тернополі дві третіх прибирань відбуваються до сьомої ранку. Де саме – не уточнював.

А пан Стемковський вважає, що підходити до “роботяг”, які кладуть асфальт і запитувати про роботу – не варто. Можуть і послати подалі. Мовляв, вони не зобов’язані.

Загалом же склалось враження, що громадськість зібрали для галочки “забалакати проблему”. Влада просто поставила перед фактом тернополян, що буде так, а чому і хто це вирішив – здогадуйтесь самі.

VN:F [1.9.17_1161]

Як у Тернополі забалакали проблеми ремонту доріг: відремонтують лише 5% від потреби (відео, жартівливий фоторепортаж), 5.0 out of 5 based on 1 rating

-1 thoughts on ““Беззуба” громадськість, 5 тон піску в повітрі, гарантія – як на тимчасові пломби: так у Тернополі доповідали про дороги

 • 19:33 | 24.04.2013 о 19:33
  Permalink

  Що за брєд? Тиждень як тепло настало, а всі вже хочуть щоб дороги добрі були.
  Мовчить мер – зле. Ініціює зустрічі з громадою – також зле.

  • 20:02 | 24.04.2013 о 20:02
   Permalink

   Та Ви чули як мерцьо спілкувався з громадою??? І що вони там ініціювали? Балачки, балачки… і ні слова про якісь дії. Ганьба!

 • 20:11 | 24.04.2013 о 20:11
  Permalink

  Підписи до фоток – сила!!! Ось де вся правда! Побільше б таких реальних коміксів у ЗМІ

 • 22:23 | 24.04.2013 о 22:23
  Permalink

  В призмі дорожніх проблем статтю + відео заточили (перше та друге, третього не дивився часу немає на цю “водичку”) як чистий PR громадської організації та конкретної особи – голови ГО.

  Пил на зупинках, ти щ, друже з америки приїхав вчора приїхав вперше в Україну?, влітку в селах ніколи не бував???

 • 14:40 | 25.04.2013 о 14:40
  Permalink

  Скільки ти ще будеш брехати людям ? і чому відходиш від прямих відповідей ? що сциш правду казати ? і незабувай що влада змінеться і непоможуть тобі твої Канадські роидичі ,так звані.. Скоро розкоркулемо тебе і твоїх підтиральників.

Коментарі вимкнені.