Брати Клички створили у Тернополі небачений ажіотаж

Чимало охочих потрапити на презентацію фільму – не мають можливості це зробити. Квитки розкупили за лічені дні.  Річ у тім, що 16 березня на показ фільму в кінотеатр «Сінема сіті» завітають герої стрічки – брати Клички.

—           Головна унікальність цієї події в тому, що фільм “Кличко” в Україні презентуватимуть тільки в чотирьох містах — Одесі, Києві, Дніпропетровську та в Тернополі, — каже ДОБІ директор кінотеатру “Сінема Сіті” Тетяна Басалига. — Наше місто єдине із Західної України потрапило в цей список. А оскільки кінотеатр ще й святкує в цей період своє двохріччя ми вирішили влаштувати велике гуляння.   Перед  тернополянами виступатимуть  тернопільський гурт та дитячі колективи , хто це буде на разі тримається в секреті. Єдина проблема, за словами директора “Сінема Сіті” Тетяни Басалиги, в тому, що приміщення кінотеатру не зможе вмістити значну кількість осіб. Тому участь у святкуванні зможуть взяти лише ті, хто придбає квиток на будь-який сеанс фільму “Кличко” саме на 16 березня.

Квитки поступили в продаж 4 березня,  а за 4 дні вже було все розкуплено. Саме тому безліч тернополян  обурені, на офіційному сайті «Сінема Сіті» намагаються перекупити квиток. Тернополян навіть готові заплатити, щоби тільки постояти  і подивитись на Кличків. Дехто  просто звинувачує адміністрацію в продажі квитків тільки обраним. Безліч чуток з’явилось і в офіційній групі кінотеатру в соц.мережах про те, що квитки розкупили за 10 хв. після початку продажу.  Проте адміністрація закладу стверджує, що це все просто чутки і ажіотаж перед подією.

Коментарі вимкнені.