Чого добилися десятки молодих тернополян, які сьогодні “грузили” Сиротюка

14 липня вболівальники футбольного клубу “Нива” відправилися до голови ТОДА Олега Сиротюка. Вони ображалися, що місто може утримувати один футбольний клуб, а область – ні і “Нива” на грані вимирання. Проте хлопці, за словами очільника краю, не володіють усією інформацією, тому зустріч із президентом “Ниви” призначили за два дні.

Із вимогою підтримати футбольний клуб «Нива»  до голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка звернулися вболівальники команди. Фани стверджують, через брак фінансування клуб під загрозою зникнення, тож підтримки очікують від обласної влади.

Очільник краю зазначив, що про проблему «Ниви» він знає і готовий всіляко сприяти її розв’язанню.

«Потрібно  розуміти, що сьогодні,  у час, коли на Сході держави ведуться бойові дії, пріоритетом для нас є безпека громадян, тому більшість коштів із бюджету ми спрямовуємо на допомогу військовим», – наголосив Олег Сиротюк.

Тим не менше, за словами голови Тернопільської облдержадміністрації, він готовий обговорити шляхи вирішення проблеми із президентом футбольного клубу «Нива» Автанділом Мдінарадзе.
Відтак у середу, 16 липня, відбудеться зустріч очільника краю із делегацією вболівальників на чолі з президентом футбольного клубу “Нива” Автанділом Мдінарадзе для врегулювання проблемного питання.

Коментарі вимкнені.