Де у Сергія Притули не спрацьовував «механізм»

7 грудня, незважаючи на вихідний, ведучі Нового каналу Олександр Педан, Сергій Притула, Ірина Волкова, Андрій Шабанов, Михайло Шаманов і Таня Бобрікова весь день провели на майданчику. Усі вони зібралися для зйомок новорічних ID.

Як розповіла режисер Валерія Коваленко, натхненням для відео стала шістка позитивних, веселих, улюбленими багатьма хлопців та дівчат із… серіалу «Друзі».

– Ми думали, як до Нового року у промороликах реалізувати наш слоган: «Давай жити разом!» Згадали про серіал, який багато років йшов в ефірі Нового каналу – «Друзі». Знали, що в житті всі обличчя каналу справді тепло ставляться одне до одного. І пофантазували на тему, що було б, якби вони жили разом (сміється).

Спеціально для зйомок створили справжню «квартиру». Оформили житло в модних тонах цієї зими – білий із кольоровими акцентами: камін, ялинка і яскраво-жовтий диван.

– Усім було цікаво спостерігати, як весело живуть серіальні герої, – продовжує Лєра. – От і для наших ведучих ми побудували справжню вітальню, де вони бешкетували.

IMG_3696 kопировать

Атмосферу майбутнього свята створювали одяг для ведучих – светри та футболки з новорічними малюнками і написами та кумедні головні убори. Так, серйозний Михайло Шаманов перетворився на смішного оленя, Олександр Педан став милим Санта Клаусом, а Іра Волкова – зайчиком. Реквізит на майданчику теж був новорічний – кілька кілограм мандаринів, камін, ялинка, 20 (!) хлопавок і багато мішури.

В одному з роликів ведучі грали у «Зіпсований телефон». Михайло Шаманов не потрапив до числа тих, кому на вухо шепотіли загадане слово. Але його це не засмутило, адже йому дісталася більш відповідальна місія.

– У мене була роль пожирателя мандаринів. «Тортури мандаринами» – нове мистецтво (сміється). Денний план з цитрусових виконаний. Завтра можна знову братися за справу, – сміючись, говорив ведучий.

За шість дублів Шаманов з’їв близько двох кілограмів мандаринів. До речі, не менше «спробував» і Педан.

– Я люблю їсти реквізит, – у відповідь на зауваження художників-постановників говорив Сашко. Він не просто ласував цитрусовими, а й у перервах пригощав оточуючих.

IMG_3618 kопировать

Ірині Волковій у цьому ролику довелося проявити спритність. Вона ефектно падала зі спинки дивана. І дівчину це зовсім не злякало:

– Після «Підйому» з Притулою і Педаном мені вже нічого не страшно! Вони могли запросто під стіл до мене залізти під час ефіру або ще щось гірше придумати (сміється). Тож загартували мене!

Для Тані Бобрікової зйомки стали стресом. У самому кінці, після семи годин роботи, дівчині потрібно було стріляти з величезних пневмохлопавок. Ведуча злякано дивилася на них. А потім зізналася:

– Я вперше в житті зараз це робитиму!

Бобрікова чудово впоралася із завданням. На відміну від Сергія Притули, у якого «механізм» не спрацьовував.

Загалом за день зняли три новорічних проморолика. У перервах між зйомками, поки художники-постановники готували майданчик для наступної «історії», ведучі, користуючись моментом, відпочивали. Спілкувалися одне з одним, із колегами на майданчику, «висіли» у соціальних мережах, читали новини і… спали. Сергій Притула, Іра Волкова і Андрій Шабанов влаштували тихий час.

– Ну, вихідний же! – позіхаючи, «виправдовувався» Шабанов.

IMG_3675 kопировать

Новорічні проморолики в ефірі Нового каналу ви побачите вже через два тижні!

Коментарі вимкнені.