На Тернопільщині знають, як зменшувати залежність від “газової голки”

Реконструйовану котельню, яка працюватиме на твердому паливі, відкрили в Личковецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Гусятинського району 5 грудня.

Реконструкцію провели в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ».

Після урочистого перерізання стрічки настоятель місцевої церкви  о. Олег освятив котельню, а учні  школи подякували від себе, вчителів і батьків всім тим, хто подбав про тепло у навчальному закладі.

Сільський голова Степан Дуда вирішив  у школі залишити  газову котельню і  додатково встановити 2  твердопаливні котли. Виконувач робіт – ТОВ «Облрізсервіс»  – відповідно до встановлених норм і стандартів відділив газову котельню, встановив твердопаливні котли та побудував приміщення для складання і зберігання дров.

«Ми всі поклали собі за мету, щоб дітям було тепло і ми це зробили, – зазначив, ознайомлюючи з роботою котельні, голова правління ТОВ «Облрізсервіс»  Олександр Щербак. – Досвід з експлуатації  показав, що тепла, яке виділяється з котлів, достатньо для того, щоб отопити школу. Ми виготовляємо котли українського виробництва і кожна деталь теж вітчизняного виробництва. Наше підприємство має відповідний сертифікат і в нас можна придбати котли різних потужностей – 95,40, 220, 230 кВт. Котли нового покоління, обладнані простою системою автоматизації. На них дається гарантія на 3 роки. В даній школі встановлено 2 котли потужністю 95 кВт».

Коментарі вимкнені.