Де у Тернополі є ще одна шопка під відкритим небом?

Великою радістю не лише для прихожан храму св. великомучениці Теклі, що у Тернополі, але й для пацієнтів 2 міської комунальної лікарні стала шопка, котру було збудовано на території храму, що поблизу лікарні.

Щодня сотні людей, які тимчасово, з допусту Божого, є обтяжені хворобою, мають нагоду разом з пастухами та мудрецями зі сходу наблизитись до «вифлеємської стаєнки», принести свої дари та залишити прохання перед новонародженим Спасителем.

До речі, грот, у якому цими днями ми маємо нагоду стати свідками великого Різдвяного Таїнства стане багатофункціональним, – запевняє парох храму о. Андрій Дахим. – Так, в травні місяці він мав би бути місцем, навколо якого служитимемо щоденно Молебні до Пресвятої Богородиці, а відтак, впродовж року, усі люди зможуть застановитись і занести свої молитви до Богородиці на цьому місці».

«Діти та дорослі, парафіяни, лікарі та хворі люди спішать до вертепу, щоб заглянути в обличчя Ісуса та просити у Господа Його милосердя та змилування над нашими, часто обтяженими гріхами, тілами, а також випрошують миру для нашої многострадальної Неньки України, – зазначає Ольга Славська. – Празник Христового Різдва є одним із величних свят у цілому християнському світі. Він викликає почуття врочистості, піднесеності, подиву…

На нього з нетерпінням чекають як старші, так і найменші. Серце кожного наповнюється якоюсь небуденною радістю, котра міцно з’єднується з веселістю інших, омиваючи і оновлюючи тіло і душу, що є втомлені від пригнічень життєвих реалій».

Коментарі вимкнені.