Де в Тернополі поремонтували проїзди між будинками

На даний час відремонтовано сходи на вулицях Макаренка-Степова, Чалдаєва, 13 та Тарнавського, 4.

«Розпочато ремонт фасадів на вулиці Сагайдачного, 13, а також є угоди на проведення ремонтних робіт у будинку за адресою Сагайдачного,6, підготовлено декларації про початок робіт на вулицях Грушевського, 1 та Брюкнера, 3, – сказав Микола Лесів, начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології. – Ці роботи плануємо завершити до 23 серпня».

На даний час завершено роботи з ремонту внутрішньо квартальних проїздів на вулицях Морозенка, 5, 15 Квітня, 37, 39 та вул. Б. Лепкого, 6 (роботи виконано у повному обсязі).

«Також виготовлено та подано на державну експертизу проектно-кошторисну документацію на виконання робіт з капітального ремонту прибудинкових територій за адресами вул. Дружби, 1-9 та вул. Карпенка, 13, – зауважує Микола Лесів. – Розпочато роботи на вулиці В.Великого, 6 та завершено роботи на вулиці Галицькій, 37-39. Тривають ремонтні роботи і на вулиці Київській,1. У щебеневому варіанті проведено влаштування доріжки на вул. Тарнавського, 22», повідомляє сайт міської ради.

-1 thoughts on “Де в Тернополі поремонтували проїзди між будинками

  • 09:01 | 27.07.2013 о 09:01
    Permalink

    В.Великого робялть дуже гарно! Дякуємо від всіх мешканців

Коментарі вимкнені.