День Бібліотек у Тернополі пройде надзвичайно!

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек – свято для всіх шанувальників книг та тих, хто вважає бібліотеку джерелом знань і нових ідей

30 вересня 2013 року Тернопільська обласна бібліотека для молоді запрошує стати учасником святкових акцій та заходів присвячених Всеукраїнському дню бібліотек.

Гості котрі завітають цього дня у бібліотеку зможуть відвідати тематичну екскурсію «Бібліотека: відома і невідома» та побувати у службових приміщеннях і книгосховищі бібліотеки. Взяти участь в акції “Подаруй бібліотеці книгу», відчути себе справжнім бібліотекарем під час акції «Бібліотекар на годину», пройти тестування комп’ютерною програмою «RosettaStone» під час акції «Перевір свою англійську» та безкоштовно отримати читацький квиток.

Впродовж дня у бібліотеці проводитиметься низка різних заходів:

9.20 до 15.00 – Ігрова програма для учнівської молоді «Грай, вчись, розвивайся»,

10.00 до 15.00 – Віртуальна подорож бібліотеками світу,

– «Салон книжкової магії» – популяризує кращі зразки української та зарубіжної літератури серед молоді.

10.00 – «Бібліоняня: виховуємо майбутнього читача» – театралізоване прочитання казки Братів Грімм «Червона Шапочка» для батьків з дітьми.

15.00 – «Естетичне одкровення» – творче рандеву з художником монументалістом Михайлом Николайчуком,

15.00 – зустріч членів літературної кав’ярні «ЛітПростір» з молодими тернопільськими літераторами Наталією Пасічник та Юрієм Вітяком.

Також у бібліотеці діє “Тиждень повернутої книги”. Користувачі, котрі заборгували книги бібліотеці можуть повернути їх, не сплачуючи пені.

Коментарі вимкнені.