Як діти в тернопільському садочку №3 дива роблять

Допомогти Св. Миколаю впоратись з обов’язками в акції «Миколай про тебе не забуде» вирішили вихованці тернопільського ДНЗ №3. Діти виготовили близько 400 імбирних пряників, які віддадуть волонтерам на фабрику. Також батьки зібрали необхідні речі для подарунків потребуючим дітям.
Всього дітлахам замісили тіста на 25 кг муки. Для понад сотні вихованців виготовлення фігурок стало захоплюючою грою.

– Такою активністю займались з дітками вперше, – розповіла завідувачка ДНЗ №3 Ольга Довбенко. – Малеча із задоволенням місила тісто, розкачувала його, виробляла різноманітні фігурки. Вихованці перетворились у помічників Миколая. Вони вже мали практику виготовлення фігурок під час уроків ліплення. Тож із задоволенням виготовляли пряники. Рецепт тіста підібрали із корисними складниками, які включають імбир. Таке тісто також не липне до рук, що полегшило процес виготовлення.

Як додала завідувачка, діти розуміли, кому подарують випічку. Це сім’ї, які мають певні труднощі, тому Миколаю слід допомогти добратися і до них.

Фабрика Миколая за адресою вул. Лучаківського, 5а працюватиме до 18 грудня, коли починають дітям розвозити пакунки. Для доставки подарунків потребують також водіїв із власним автомобілем.

Св. Миколай Тернопіль

Коментарі вимкнені.