Допоможемо Софійці Фанок долучитися своїм талантом до прослави Святого Миколая

9 листопада медіаресурс УГКЦ оголосив інтерактивний конкурсдитячої духовної творчості «Ой, хто, хто Миколая любить?».

Свої вміння декламувати духовну поезію та співати духовних пісень на сайті ugcc.tv можуть продемонструвати всі талановиті діти віком до 12 років.

Переможець конкурсу визначатиметься за сумарними результатами голосування на сайті медіаресурсу УГКЦ та фан-сторінки ugcc.tv у Facebook.

Інтерактивне голосування конкурсу «Ой, хто, хто Миколая любить?» триватиме до 18 грудня.

Переможець конкурсу буде запрошений до Києва для виступу на щорічній «Різдвяній просфорі» Глави УГКЦ. Пам`ятні дарунки від Святого Миколая отримають усі учасники конкурсу.

Результати інтерактивного конкурсу будуть оприлюднені 19 грудня.

Першокласниці зі Скали-Подільської, що на Тернопільщині, шестирічній Софійці Фанок долучитися своїм талантом до прослави Святого Миколая порадив настоятель храму Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ о. Василь Германюк . Дівчинка лише цьогоріч почала вчитися співати на гуртку вокального співу в місцевому дитячому парку, а ця пісенька до Святого Миколая є дебютом малої співачки. З допомогою вчителя Олесі Москавлюк та священика о.Василя Германюка Софійка починає формувати свою мету та реалізовувати її.

“Вона дуже хоче заспівати для Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава (Шевчука). Тому підтримаймо дружньо її молитвою та проголосуймо за її пісеньку “Миколай Святий з небес іде””, – закликає Софійчин духівник о.Василь.

ГОЛОСУЙТЕ ЗА ЦИМИ ПОСИЛАННЯМИ

Коментарі вимкнені.