Чим відзначився Олексій Кайда на “Шустер Live”

У “Свободі” нарікають, що бюджет приймали поспіхом, коли мали б проконсультуватися із представниками міст та місцевих рад.

Про це в ефірі “Шустер Live” заявив “свободівець”  Олексій Кайда.

“Закон про бюджет повинен ухвалюватись з урахуванням консультацій асоціацій місцевого самоврядування. Це питання дуже актуально звучить по всіх регіонах. На Тернопільську область не вистачає 65 мільйонів – по захищеним статтям: на зарплати медикам та вчителям. Виділялися гроші на Феофанію – по півріччю додатково виділили 94 мільйони, хоча в мене не вистачає на область зарплатні  для лікарів”,- обурюється політик.

Також Кайда висловив припущення про те, чому закон проголосували так швидко та без поправок.

“Для чого було зроблене таке швидке прийняття бюджету? Це пов’язано з тим, що заходять представники округів, серед яких є представники Партії регіонів. Партія регіонів їх боїться, бо вони б мали сказати, що нам необхідно дещо поновити свої кишені. Тому, що не всі мажоритарники будуть голосувати, вони поспіхом приймали цей бюджет”, – наголосив він.

Кайда нагадав, що бюджет “приймався із порушенням бюджетного кодексу: треба  розглядати кілька днів, у двох читаннях. 400 сторінок за один день – це нереально”.

“Свободівець” обурюється, що  “для себе для любимих вони не хочуть затягнути пояси. Тому затягують їх на шиї українців”, пише Газета по-українськи

Коментарі вимкнені.