ФК “Тернопіль” творить дива!

Як би не завершився сьогоднішній поєдинок, ФК «Тернопіль» все одно творить історію, потрапивши у 1/8 розіграшу Кубка України по футболу. Слід нагадати, що наші «городяни» лише вдруге приймають участь в цьому турнірі: якщо минулорічна перша спроба була геть невдалою (програли херсонському «Кристалу» із рахунком 3:1), то сьогоднішній марш можна вважати більш ніж вдалим.

Сьогодні екзаменатором нашої команди була полтавська «Ворскла» – представник Прем’єр-ліги, до того ж займає шосте місце і не тримається на відстані трьох очок від київського «Динамо».

Але, схоже для тернопільської команди немає «авторитетів», або, як ще кажуть «загубили список кого боятись». Вже на дванадцятій хвилині Віталій Богданов забиває гол, яким змушує полтавців серйозно задуматись над тим, що відбувається. Відігрались гості лише по перерві, коли після помилки тернополян гол забив «свіжий» гравець «Ворскли», Адіс Яховіч.

Тернопільські футболісти змогли витримати тиск від знаменитих гостей і звести поєдинок до серії післяматчевих пенальті, яку з блиском виграли із рахунком 3:1.

Це історична перемога, а якщо врахувати прохід (шаровий правда) «Ниви» то перемога для тернопільського футболу подвійна.

Будемо з нетерпінням очікувати жеребкування, раптом воно сліпо приведе до тернопільського «дербі», що із стовідсотковою ймовірністю виведе одну тернопільську команду до півфіналу Кубка України.

Нагадаємо, що ймовірними суперниками наших земляків уже є «Шахтар» Д., «Динамо» К., «Десна» Ч., «Славутич» Ч., здається, «Металіст» Х. (матч ще не завершився, але вже здається) та ще не зрозуміло кого визнають переможцем у парі «Чорноморець» О. – «Дніпро» Д.

-1 thoughts on “ФК “Тернопіль” творить дива!