“Галичина” та “Старий Млин” отримали рекомендації “Ревізора” та Ольги Фреймут

11 лютого знімальна група програми “Ревізор” на чолі із Ольгою Фреймут та Сергієм Притулою побували у Тернополі.

І виходячи з коментаря, який залишив Сергій Притула на Форумі Файного  Міста,  все пройшло напрочуд гарно.

 

– Сьогодні супроводжував знімальну групу і частково працював з Олькою в кадрі, – пише тернопільський Сірий.

Сергій пише, що  не очікував, що матиме хороший настрій в кінці робочого дня, бо починалося все  не дуже гарно.

Ранок знімальна група розпочала із закритих дверей в Алігаторі. Далі, за словами Сергія,  був готель на Барвінських, Юхнович,  у яких жодного вільного номера не було.

–  Погнали в Галичину, і тут, по дорозі вирішили “заскочити” в гуртожитки медакадемії, подивитись, як живуть негри з арабами…карочє, як живуть побачите в програмі, а про те, що все-таки мєнти на Фреймут протокол склали то вже кажу, – пише шоумен.

Також Сергій Притула написав, що його вразив готель “Галичина”.

–  Дуже і дуже мило. Прекрасні зміни і то в ліпший бік, порівняно з тим, що було за “моїх” часів. Приязний персонал, нормальні ціни, хороші номери (робили ревізію двох напівлюксів і одного стандарту…чи щось таке)). Дядьо один там ледь інфаркту не вхопив від тої Фреймут, але як нагороду давали то так тішився ніби йому машину подарували)). Зразу набрав голову правління, ділився радістю…думаю з сьогоднішнього вечора піде в заслужений запой дня на три-чотири.

Відвідала телевізійна група і Старий Млин.

За словами Сергія,  у Старому Млині персонал  взагалі молодці.

– Ну, те, що Ревізор в Тернополі, то вже кабаки і готелі певно зранку знали, знімальна група з 10 чоловік то не голка в копиці сіна, тим більше, що теж десь живуть і десь снідають. Але чуваки сприйняли то все без напряга (а може Кузьма Скрябін трохи розслабив, бо був перед нами). Прийняли достойно, при чому без зайвої показухи чи прогибання хребта. Я просто вчора зі своїми вар*ятами там сто грам пив – то і вчора і сьогодні музики були, гайзи бубел був нині такий самий як вчора…фсьо чотко, – пише Притула. – Олька лазила там по головах шукала пилюку, але тут видко вже хлопачки попрацювали заздалегідь, бо ніц не знайшла, хіба там, де то було логічно.

Не обійшлося і без казусу – оператор “Ревізору” зі зростом 2,10 м вдарив голову об дерев’яну балку на стелі.

Завтра Ревізор продовжить роботу у Тернополі, написав Сергій.

Фото Форум Файного  Міста

Коментарі вимкнені.