“Хрунь Тернопільський” шукає екпертів

Організатори проекту «Хрунь Тернопільський» оголошують конкурс на відбір експертів, експертної Ради проекту.

Головні вимоги до претендентів:
– відсутність політичної приналежності;
– позитивна репутація в громаді Тернопільщини;
– незаангажованість;

Бажаючим, взяти участь у роботі експертної Ради необхідно подати інформацію про себе:
ПІП, місце роботи або приналежність до громадської організації, з якою себе позиціонує претендент, надіславши дані на електронну адресу: voautomaidantern[а]gmail.com

Заявку потрібно подати до 20.10.2016 року до 15.00 год.

Організатори формуватимуть експертну Раду із осіб, що подали до розгляду виключно власні кандидатури. Претендентам може бути відмовлено в участі в експертній Раді без пояснення причин, усі бажаючі можуть бути присутніми при оголошенні результатів анти рейтингу (час і місце буде оголошено на сторінці фейсбук).

Нагадаємо, ще влітку 2016 року ТО ГО “ВО “Автомайдан” оголосив про старт нового проекту «Хрунь Тернопільський».

Вперше слово «хрунь» вжив у сатиричній поемі «Хруніада» львівський гуморист Осип Шпитко. Микиту Хруня згадує і Іван Франко в оповіданні «Свиня», яке побачило світ 1890 року. Зараз використовується щодо зрадливих обранців.

У рамках проекту «Хрунь Тернопільський» будуть обрані номінанти для нагородження званням «Хрунь Тернопільський Тернопільської міської ради», «Хрунь Тернопільський Тернопільської обласної ради» та «Хрунь Тернопільський Верховної ради України», таким чином три хруня у кожному виборному органі до яких делегують кандидатів Тернополяни.

Оцінювання кандидатів за перше півріччя 2016 р. відбуватиметься за інформацією, як обранець виконує свої обов’язки депутата, на скільки переймається проблемами свого виборця. Для цього крім статистичної інформації буде обрана незалежна експертна група з числа журналістів та громадських діячів Тернопілля (клад опублікуємо згодом), котра прийматиме остаточне рішення щодо «переможців проекту». За підсумками року буде визначено «переможців» за номінацією «Хрунь року» в трьох номінаціях.

До обрання річного Хруня зможуть долучитися усі бажаючі шляхом голосування та відгуками на сторінці проекту.

Коментарі вимкнені.