Хто організував погроми держустанов у Тернополі (відео)

Олег Миколенко, активіст Тернопільської обласної організації ВО “Батьківщина”, 24 лютого на засіданні ернопільського прес-клубу на тему: “Для чого СБУ зброя? Обставини та деталі її повернення з Хмельницького”:

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Хто організував погроми держустанов у Тернополі (відео)

 • 20:05 | 24.02.2014 о 20:05
  Permalink

  свобода робила погроми разом чиновниками там багато документів за які можна і іх взяти за жопу!

 • 22:38 | 24.02.2014 о 22:38
  Permalink

  Бреше Миколенко! Як завжди брехав, так і далі бреше! Яблуко від яблуні далеко не падає!

  Серед учасників погромів були десятки неповнолітніх, які на другий день зі щитами правоохоронців по всьому місту бігали. Самі погроми розпочалися зразу після вечірнього віче, організоване свободівським Штабом Національного Спротиву (ШНС).

  Під час погромів ОДА голова ШНС Володимир Стаюра був присутній, з-під кущів заглядав, як все відбувається. В той же час десятки депутатів від Свободи тусувалися біля палатки знову ж таки “просвободівського” ГО “Майдан” і навіть не думали зупинити або втихомирити сотні розлючених ДІТЕЙ. Фактично, основною масою, хто атакував ОДА, МВС, СБУ, прокуратури був дитячий садік. Депутати могли зубинити їх, якщоб захотіли. Але з другого боку руки потирали від задоволення, що так відбувається і вони не причетні до вибуху громадського незадоволення, яке вилилось в погроми. А “вовчиця” Марія Чашка взагалі повідомляла по телефону, що її кілька годин вже як немає в Тернополі і вона нічого не знає.

  І питання. А де вся вилучена зброя??? Де вилучена зброя Тернопільського Беркуту, який повернувся кілька днів тому???

  Сьогодні Тягнибок ініціював закон про дозвіл громадянам вільно користуватися вогнепальною і холодною зброєю. Так от, громадяни, майте на увазі, першими, хто буде озброєний в Тернополі, то це – партія Свобода!!! І озброєна вилученими пістолетами, палками і т.п. від Беркуту! Стаюра і так вже хіпує пістолетом місяцями…

 • 14:54 | 25.02.2014 о 14:54
  Permalink

  Ужас! Ще тільки перестріляймо один одного. Що робиться?! Коли цей “безпридєл” закінчиться???

Коментарі вимкнені.