На Тернопільщині масово закриватимуть школи

У кожному з районів Тернопільської області закриттю підлягають по декілька навчальних закладів. Очільник облдержадміністрації Валентин Хоптян дав вказівку своїм підлеглим підготувати перелік шкіл і дитячих садочків, які потрібно закрити у 2013 році. Зокрема, у Тернопільському районі у «чорний список» потрапили школи в Чистилові, Смиківцях, Серединках та Білій. У Зборівському перелік ще більший: Ярославичі, Монилівка, Бериніці, Глядки, Вертелка, Футори, Тустоголови, Красне.

Офіційно це робиться, начебто, для економії бюджетних коштів. Наприклад, щоб зекономити близько 1,5 млн. грн. у Теребовлянському районі посадовці планують закрити чотири навчальних заклади І ступеня (Папірня, Кривки, Остальці, Нова Могилиця), реорганізувати три дитячих садочки (Іванівна, Дарахів, Гниловоди) та Буданівську ЗОШ.

Чим завинили пану міністрові вчителі та учні невідомо, але, знаючи завзяття наших бюрократів, можна очікувати, що під так звану «економію» може потрапити половина навчальних та дошкільних закладів області.

Також, не зрозумілим залишається те, яким чином здобуватимуть освіту діти, яким «пощастить» відчути на собі чергове покращення від Табачника, і чому посадовці держадміністрації уникають давати жодні роз’яснення щодо обставин формування вже згаданих «чорних списків».

Тернопільський Тиждень

Коментарі вимкнені.