Ігри з хокею варто спостерігати поодаль, а в туалет “бігати” – у прилеглі до озера бари

Завтра у Тернополі стартують перші в Україні змагання з хокею на озері. При чому п’ять спеціально підготовлених для цього майданчиків претендують на звання найбільшої ковзанки в Україні.

З 9.00 на озері уже зберуться учасники змагань. Поки відбуватиметься їх реєстрація, представники Національного реєстру України будуть міряти розміри усіх ковзанок. І, якщо їх загальна площа  матиме 4000 квадратних метрів, то організатори змагань, одразу ж під час відкриття отримають сертифікат про встановлення рекорду.

Ігри розпочнуться одночасно на п’ятьох ковзанках, після 10.00. Але задля безпеки глядачам не можна буде підходити близько. Як повідомили «Погляду» в прес-службі міської ради, було прийняте рішення обгородити майданчики стрічкою, за яку не пускатимуть глядачів – аби хтось із них, часом, не отримав травм. Спостерігати за грою найкраще з берега. Там для зручності тернополян підприємці розгорнуть роздрібну торгівлю. Можна буде скуштувати теплих страв та напоїв. Працюватиме польова кухня, але лише для учасників змагань.

У туалет глядачі  зможуть ходити в прилеглі до озера заклади громадського харчування: «Шинок», «Максим», «Буфет»,  переконують у міській раді.

Грітися тернополяни будуть біля спеціальних бочок – таких, які були минулоріч на Святі зими. Щоправда цьогоріч їх трішки модернізують – збільшать кількість отворів, аби було менше кіптяви.

Працюватимуть тут і рятувальники, і пожежники і лікарі-травматологи, повідомляє оргкомітет чемпіонату з хокею на озері, у складі представників тернопільської міської ради та ініціативної групи любителів хокею м.Тернополя.

До речі, паралельно з цими змаганнями, 27 січня, у неділю, крім людей з ключками, на озері буде багато і людей з вудками. Бо тут з 8.15 проходитиме Кубок міського голови з вилову риби з криги мормишкою.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.