У Тернополі біля “Подолян” вам хамитимуть за ваші ж гроші

У Тернополі влітку розваг для дітей до смаку до вподоби. Так, біля «Подолян» розташували басейн з «корабликами» у вигляді різних звірят. За 10 гривень Ваша дитина на п’ять хвилин може стати капітаном лебедя, качки чи крокодила. Гроші невеликі – дітям забавка, а батькам гарний настрій. Але є одне але. До цієї суми також входить хамське обслуговування робочого персоналу.

Так, 8 липня, бабуся вирішила потішити свою внучку. На початку «вільного плавання» робітниця провела інструктаж: «Почне пікати – повертайте назад». Дитячій радості та дзвінкому сміху не було меж. Бабуся, поряд з внучкою, також не скучала, тому й не почула тихого звуку. А коли почула, «кораблик» вже не реагував на всі потуги старшої жінки повернути його до причалу. Тут втрутилась робітниця, яка підказала, як «оживити» кораблик. Старшій жінці важко було справитись з керуванням і вона не відразу ж змогла підплисти до місця висадки. Але все ж вдалось. На місці вже стояла робітниця, яка звинуватила старшу жінку у навмисному затягуванні часу.

Згодом бабуся розповіла: «Я ж не проти доплатити пару гривень за більший час, але чому працівниця так по-хамськи ставиться до людей, які приносять їй заробіток».

І справді, за час розваг бабусі та внучки, у корабликах каталось почергово ще троє дітей. Це в сумі за 5 хвилин – 40 гривень. Невже на роботу з дітьми потрібно брати людей, які не володіють елементарними правилами культури поведінки?

Юрій Романович, новини Тенополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.