Історія про биків Надала, які у бронежилетах “боронили” мерію Тернополя


Історія про биків Надала, які у бронежилетах “боронили” мерію Тернополя від активістів, що прийшли вимагати відкрити генеральний план міста, може закінчитись епічно, – про це пише активіст #‎ВКЛЮЧАЙСЯ‬  Артем Соколенко.

‪#‎ВКЛЮЧАЙСЯ‬ знайшло багато цікавого у тендері та документах і продовжує тягнути ниточку, яка може розплутати ситуацію навколо фірми “Авангард”. За словами журналістів саме ця фірма є місцевим постачальником “тітушок” на тернопільські розборки.

  • До речі, представники міської влади Тернополя вміють вправно брехати в очі. Саме мені і Василю Сехіну в очі збрехала прес-секретар мера, що угода з биками про охорону приміщення висить на дошці оголошень відкрито і її може прочитати будь-хто. Нічого подібного там не було. Так ось з приводу брехні… Місцевим чинушам є у кого вчитись. Кілька років тому податківець Надал, який балатувався на мера, пояснив наявність у нього великого будинку тим, що якісь закордонні родичі подарували йому гроші, – каже один з активістів Артем Соколенко.

У травні активісти ‪#‎ВКЛЮЧАЙСЯ‬ стикнулись з невідомими людьми у камуфляжі – такими собі зеленими чоловічками, які охороняли будівлю міської ради від громадських активістів, як від терористів. Тоді вони сказали, що представляють охоронну фірму “Авангард” (як потім стало відомо зі ЗМІ, досить знану фірму, яку тернополяни знають як замовних “тітушок” в нечистих розборках). Прес-секретар міськради запевняла активістів, що фірма працює з міськрадою легально на умовах, з якими можна ознайомитись на дошці оголошень. Нічого дивного, але це виявилося брехнею. На дошці оголошень нічого не було про те, хто, на яких умовах, на який термін і для яких конкретних послуг винайняв приватну охоронну фірму. Ось, що активісти #ВКЛЮЧАЙСЯ довідались на даний момент:
1) У міської ради є договір з ТОВ “Роял контракт”, який свідомо укладався по заниженому тарифу і конкуренції при проведенні торгів не було. Обрали допорогову суму на закупівлі +-198 900 грн на @ProZorro з 1 учасником. Просто вже з суми закупівлі у 200 тис грн починають діяти інші механізми контролю за використанням бюджетних коштів;
2) Охоронна фірма Авангард не зареєстрована і немає ліцензії, але вона неформально пов’язана з ТОВ “Роял контракт”. Потрібна перевірка цього ТОВ з боку Міністерства внутрішніх справ, щоб спростувати або підтвердити цю інформацію.
Мета Включайся – позабавити ліцензії ТОВ “Роял контракт”, домогтися розірвання договору з міською радою, а після цього ініціювати питання притягнення винних осіб до відповідальності. І для цього ми вже зробили наступне:
1) Зібрали факти про порушення ліцензійних вимог. Наприклад, в охоронців були відсутні засоби ідентифікації охорон;
2) Звернулись до МВС;
3) Переконали представників Експертно-апеляційної ради з питань ліцензування, що функціонує при Державній регуляторній службі, надати згоду на проведення перевірки.

  • І ще, заклик до всіх громадян. Контракт з ТОВ “Роял контракт” діє до 31 грудня цього року. Включайтесь і контролюйте новий конкурс на укладення договорів з охорони вже на 2017 рік!

Коментарі вимкнені.