Культура у них дивна, як і самі люди, – тернопільська модель Тетяна Ютовець повернулась з Індонезії

16-річна тернополянка Тетяна Ютовець протягом чотирьох місяців працювала моделлю в Індонезії у Джакарті. Враження від країни у дівчини різні, як і позитивні, так і негативні.

– Їжа в Індонезії в основному дуже гостра і жирна, – розповідає Таня. – Вони на кожен прийом їжі готують собі рис, курку і тушковані овочі. Як на мене, то такий спосіб харчування не є здоровим і правильним. Фрукти вони їдять рідко, а якщо і їдять, то з різними соусами, навіть гострими.

У Індонезії є національний десерт – мартабак, який готують у сковорідці, а готовим він виглядає як сендвіч із панкейку. Також додають різні начинки: нутелла, згущене молоко, ягоди, шоколад, та все що забажаєш.

– Культура у них дивна, як і самі люди, – продовжує дівчина. – Не звикли вони ще до іноземців. Можуть підійти і почати тебе фотографувати, тицяти пальцем чи навіть посміюватись. Люблять дурити, обраховувати, а потім робити вигляд, що не розуміють тебе. Загалом, народ вони спокійний, але їм бракує культури, вихованості та манер.

Індонезія це – мусульманська країна і там є певні правила, розповідає Таня Ютовець. Якщо, наприклад, плавати у басейні чи у морі, то тільки в одязі. Мінімум оголеного тіла, тому навіть у спеку вони завжди у закритому одязі.

– Якщо дівчина – мусульманка, то вона завжди має носити головний убір хіджаб і ніколи його не знімати, – розповідає модель. – В спеціальні години дня у них – молитви, переважно двічі-тричі в день. Мені розказували, що дехто і вночі встає молитися . Щорічно – мусульманське свято “Рамадан” . Коли я була там, то почався він 6 червня, а закінчився 10 липня.

Протягом цього місяця в Індонезії люди з 6 ранку по 6 вечора абсолютно нічого не їдять і не п’ють. А в останній тиждень свята вони абсолютно нічого не роблять, на роботу не ходять. Лише моляться.

– Загалом мені країна сподобалась, цікаво було побачити щось нове, – додає Таня Ютовець.

20 хвилин

-1 thoughts on “Культура у них дивна, як і самі люди, – тернопільська модель Тетяна Ютовець повернулась з Індонезії

  • 10:54 | 29.07.2016 о 10:54
    Permalink

    високий інтелект! Рамадан – це піст, а не свято?! люди – не такі, харчі – не такі!? дитино-дитино…..

Коментарі вимкнені.