Креативний святковий ранок у тернопільській школі (фото, відео)

Незвичний святковий ранок підготували 20 грудня третьокласники ТЗОШ №19. Вони показали виставу “12 місяців”, але усі діалоги у ній відбувалися… англійською мовою. Навіть подарунки дітям роздавав англомовний “Миколай”.

Учні 3-В класу вже не перший рік радують батьків виступами на головній сцені школи. Але цього разу здивували усіх.

Сюжет вистави – за мотивами казки С.Маршака “12 місяців”. Спочатку на сцену виходить учениця, яка начебто ніяк не може запам’ятати назви місяців по-англійськи. Дівчинка зітхає: “От якби я змогла зустріти усі місяці, як у казці “12 місяців” – я би з ними подружилася і швидко запам’ятала”. Тоді казка оживає – на сцені з’являється принцеса, якій серед зими раптом підсніжників захотілося. Вона відсилає у ліс сироту. Там її зігрівають звірята і проводжають до вогню, де відпочивають усі 12 місяців. Кожен з них розповів біля мікрофона, що знає цю дівчину, адже вона в час його панування на землі багато працювала. Місяці допомогають – з’являються квіти, дівчатка танцюють романтичний танець та віддають бідній дівчині підсніжники. Тоді усі разом співають “We wish you a merry christmas”.

   

Справжньою несподіванкою для учнів став “Миколай”, який з’явився у залі після вистави. Адже, як зізналися діти, на репетиціях його за сценарієм не було. Хлопець з мішком подарунків привітав усіх присутніх англійською та роздав дітям англо-українські словники і солодощі.

             

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.