Тренажерний зал та інвалідні візки напрокат – безкоштовно у Тернополі

19 грудня до Дня св.Миколая у Тернополі відкрили пункт безкоштовного прокату інвалідних візків, кабінет аромотерапії та фітотерапії, тренажерний зал. 

Під час презентації нововведення в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради міський голова Тернополя Сергій Надал зауважив, що для придбання відповідного обладнання додаткові кошти з міського бюджету не залучалися, всі витрати здійснювали спонсори та меценати.

«Цим заходом, ми хоче показати, що Святий Миколай піклується не тільки про дітей, але й про всіх людей які потребують допомоги. Саме у цей день ми відкриваємо нові кабінети в управлінні соціальної політики, які надають додаткові послуги для соціально-незахищених, інвалідів, пенсіонерів, для всіх хто стоїть на обліку в управлінні соцполітики. Це нові кабінети, які будуть надавати послуги з аромотерапії та фітотерапії. Додаткові тренажери, які встановлені сьогодні тут. Це все поєднано в комплексі з роботою психолога, терапевта. Люди мають можливість тут відпочити, отримати необхідну консультацію та допомогу. Також від сьогодні в управлінні соцполітики діє постійний пункт прокату, де люди з обмеженими можливостями, які потребують візочки чи ходунки можуть взяти їх на безкоштовній основі в оренду», – зазначив Сергій Надал.

Коментарі вимкнені.