Луценко у Тернополі 28 разів згадав Порошенка, а війну й Тимошенко – 10

14 травня, незважаючи на свій вихідний від роботи на Порошенка день, Тернопіллям мандрував Юрій Луценко. У минулому він міністр внутрішніх справ України, зараз – довірена особа кандидата в Президенти.

У Тернополі відомий політик присвятив 40 хвилин для спілкуваннями з місцевими мас-медіа.

За цей час встиг:

–          звернутися до галичан з проханням «помолитися в церкві і піти всім голосувати», звичайно ж за Петра Порошенка, бо «ми не маємо такої розкоші, як проведення спокійних демократичних виборів у два тури. Окрім того, Порошенко займає перше місце популярності по всіх областях України, в тому числі і на Сході».

–          зізнатися в любові до Тимошенко: «Я до сих пір вважаю себе другом Юлії Володимирівни. Мені дуже важко психологічно агітувати не за неї. Але я це роблю, тому що не можу привести через перемогу Юлі всю цю мародерську гвардію, яка її взяла просто в заручники. Я люблю Юлію Володимирівну, але не бачу її як лідера такої владної команди.

–          відповісти на запитання про ефективність антитерористичної операції, заборону комуністичної партії в Україні, ризик зриву виборів у окремих областях України, люстрацію в Парламенті.

–          а також назвати прізвище «Порошенко» 28 разів.

«Погляд» виокремив ще кілька слів, які найчастіше вживав Юрій Луценко на зустрічі з журналістами.

Звичайно ж, ім’я кандидата лідирувало в діалозі.

Також часто звучало слово «вибори» (16 разів), адже саме воно окреслювало мету візиту екс-міністра на Тернопілля.

Поруч з тим представники ЗМІ задавали актуальні питання, тому слово «війна» входить у трійку часто сказаних. Воно прозвучало 10 разів.

Стільки ж разів згадував Луценко і про Тимошенко. Журналісти могли чути згадки про лідерку «Батьківщини» у варіаціях: «Тимошенко», «Юлія Володимирівна», «Юля».

Також екс-міністр говорив про Європу – шіть разів, люстрацію – чотири рази і навіть тричі назвав Царьова.

Своє ж прізвище вголос промовив лише три рази.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Луценко у Тернополі 28 разів згадав Порошенка, а війну й Тимошенко – 10

  • 14:40 | 15.05.2014 о 14:40
    Permalink

    Олег Ляшко
    сьогодні о 14:07
    Друзі, сьогодні, 15 травня, буду в Чернівцях і Тернополі. Приходьте о 15:00 на центральну площу до пам’ятника Шевченка в Чернівцях. А з тернопільчанами зустрінуся вже о 19:00 на місцевому Майдані. Приходьте всією сім’єю 🙂

Коментарі вимкнені.