Хто врятував Тернопіль від транспортного колапсу

15 травня з 7 години ранку в Тернополі страйкували перевізники. Власники транспортних засобів вже більше місяця вимагають від міської ради збільшити вартість проїзду та скасувати пільговий проїзд у маршрутних таксі. Аргументують перевізники це збільшенням вартості паливно-мастильних матеріалів та запчастин у зв’язку з ростом курсу іноземної валюти. На даний час усі маршрутні таксі працюють у звичному режимі.

До слова, врятували від транспортного колапсу тернополян тролейбусники. Вранці міський голова зателефонував директору КП «Тернопільелектротранс» Андрію Мастюху і повідомив, що маршрутки у Тернополі зупинилися. Мер попросив керівника підприємства випустити на маршрути максимальну кількість транспортних одиниць, щоб забезпечити доїзд тернополян до робочих місць. Так, електротранспорт міста працював у посиленому режимі. Хоча труднощі виникали через затори на дорогах. Найпроблематичнішою була ділянка на вулиці Тарнавського у напрямку вулиці Київська. Тут рух здійснюється лише по одній смузі. Через великий потік транспорту виникли затори. Втім згодом роззосередився, і рух відновився.

Вплинути на приватних перевізників місто не може. Переговори відбуваються на рівні особистих домовленостей між представниками влади та приватних підприємств. Чого не скажеш про КП «Тернопільелектротранс». В результаті місто думає над тим, як розширити тролейбусний парк підприємства. В майбутньому це б допомогло уникнути транспортного колапсу в місті.

elektrotrans.te.ua

Коментарі вимкнені.