Морози до мінус 20 насуваються на Тернопілля

Фото Сегодня

На Тернопільщину насуваються морози. Вже сьогодні вночі температура може знизитися до сімнадцяти градусів з позначкою мінус, кажуть метеорологи. Ще холодніше буде 28 та 29 січня: вночі до 20-ти градусів морозу, а вдень – до 13-ти. Тернопільські ж комунальники обіцяють – у домівках тернополян через мороз надворі не похолоднішає.

Починаючи із двадцять шостого січня температура повітря на Тернопіллі поступово буде знижуватися. До другого лютого температура вночі опускатиметься до мінус двадцяти п’яти, кажуть в гідрометцентрі. Вдень – від дванадцяти до сімнадцяти градусів морозу. Такі похолодання зумовлені наближенням зі сходу Сибірського антициклону, який традиційно приносить ясну, але морозяну погоду. Аби водночас зі зниженням температури не стало холодніше і в домівках тернополян, “Тернопільміськтеплокомуненерго” доведеться збільшити потуги тепломереж міста на двадцять відсотків.

– До таких похолодань ми готові. Ми працювали і з на багато нижчою температурою і не було ніяких проблем і на сьогодні ми готові на сто відсотків. Підприємство працює стабільно, в нормальному режимі роботи, надаємо і тепло, і гаряче водопостачання, ніякої знижки температури в домівках не буде, – розвповів ТВ-4  директор КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” Тернопільської міськради Йосип КУРТЯК.

Йосип Куртяк каже: працювати на такому рівні підприємству дається нелегко і причина тут – фінансова. Газ подорожчав, тарифи ж для споживачів, яких обслуговує “Тернопільміськтеплокомуненерго”, порівняно з попереднім роком не змінилися, а відтак підприємству все важче розраховуватися за газ перед постачальниками. При цьому проплата споживачів, каже Йосип Куртяк, вже у перший місяць дві тисячі дванадцятого року впала.

– Я хочу подякувати тим споживачам, які вчасно сплачують, розуміють нашу проблему, от і надіюся на порозуміння, на споживачів, які на сьогоднішній день ще десь по якихсь причинах не сплатили. От і якщо будемо вчасно платити за газ, я гарантую і підприємство в цілому, весь колектив гарантує, що ми будем з гарячою водою і з теплом, – говрить Йосип КУРТЯК.

Починаючи із третього лютого синоптики обіцяють на Тернопільщині потепління, а вдень відлигу. Втім, із шостого лютого знову похолоднішає.

Коментарі вимкнені.